Dell Gaming 7577 vs. Monster Tulpar T5 V16.1

Docarsh

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamlar.
Bu iki laptop arasında kaldım. Sizler bu ikisi hakkında neler düşünüyorsunuz?
Açıkçası gönlüm Dell'den yana sebebi ise bildiğim bir marka oluşu. Monster'ın ise aynı fiyata 1070 veriyor oluşu kendine çekiyor. Ancak Monster hakkında bilgi sahibi değilim.

Monster laptop kullananlar nasıldır? Alımdan sonra servisi nasıl? İlgililer mi? Kağıt üstündeki yazılanların ne kadarını karşılıyorlar?

Dell markasını biliyorum ancak Dell'in bu modeli hakkında pek bilgi sahibi değilim. İnternet üzerinde incelemelerini inceledim ancak bir kullanıcı deneyimini tercih ederim.

Sizler neler düşünüyorsunuz? Ayrıca bu modellerin dışında önerdiğiniz bir model var mı? (Bütçem 8.000 TL)

Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster'in servisi gayet iyi. Özellikleri de daha üstün. Soğutması da bi' hayli iyi.
F/P olarak Monster tercih edin.

Evet bu fiyata GTX 1070'li bir cihaz almak zor. Dell'deki GTX 1060 olan Max-Q olabilir. Ona dikkat edin.

Yurt dışından daha önce elektronik bir eşya almadım. Vergidir, garantidir sorun yaşayanları duydum ve yurt dışı konusunda deneyimim olmadığı için soğuğum biraz. Biraz daha açıklarsanız neden olmasın?
Ürünler Amazon garantisinde satılmakta ve Amazon her türlü size destek olmakta, vergi zaten peşin alınmakta.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı