Dell S2721DGFA vs. AOC AGON Pro PD27S Porsche Design

Rekabetçi oyun için en önemli faktör Hz'dir.
Burada konuştuklarımız FPS oyunlarında önemli faktör sayılmazlar.
HDR desteği ve parlaklığı yüksek olmayan TN panel kullanıyor E-sporcular. Bu durumdan onlar yakınırdı ama etkilemiyor.
PD iyi bir monitör.
Rekabetçi oyunlara önem veriyorsan 360Hz monitör de alınabilir. Bütçen yetiyor çünkü.

AOC Agon AG275QZN/EU Monitör 240Hz modelinin 27 inç familyası.
Aslında bakılırsa 240hz Va alacağıma 165-170hz IPS almak bana daha mantıklı geliyor. Sonuçta esporcu değilim ve günde maks 2 saat rekabetçi oyunlar oynayacağım. Diğer türlü Porsche Design almak çok istiyorum ama 350cd:m mevcut :/

Son düzenleme:
Aslında bakılırsa 240Hz VA alacağıma 165-170Hz IPS almak bana daha mantıklı geliyor. Sonuçta esporcu değilim ve günde maksimum 2 saat rekabetçi oyunlar oynayacağım. Diğer türlü Porsche Design almak çok istiyorum ama 350CD: M mevcut :/

165Hz olan Agon'un fiyatını İtopya düşürmüş. Değerlendir derim.
Bak alanların da konusu ve referansı mevcut. Sorabilirsin.
PD'nin de fiyatı düşmüş. Sonra pişman olma derim.

PD27S kullanan varsa yorum almak isterim, Dell g2724d ile arasında kaldım, ms response time hızı olarak çok farkları olurmu​

Doğru ama porche dizaynı arka ışıkları, DTS haporlörü vs daha dolu gibi, sağlam bir incelemesi olsaydı iyi olurdu

2023 yılında üretilmiş aynı paraya Alienware var.

2023 yılında üretilmiş aynı paraya Alienware var.
Evet onuda düşünüyorum ama g2724d ye göre siyah bütünlüğü be tepki süreleri daha kötü gibi onunda haporler yok ayrıca, tek artısı tasarım ve hdr birazdaha iyi

Bu arada AOC PD27S 14900 falandı 2 gün önce şuan 16000 i geçmiş yuh diyorum

Evet onu da düşünüyorum ama G2724D ye göre siyah bütünlüğü be tepki süreleri daha kötü gibi onunda hoparlör yok ayrıca, tek artısı tasarım ve HDR biraz daha iyi

AOC PD'yi tasarım ve kozmik görüntü olarak beğeniyorum. Kendi içindeki renk performansı falan da başarılı ancak parlaklıktan şikayet edenler oldu ve pahalı.
Dell daha avantajlı oluyor. Siyah bütünlüğü çoğu IPS'te zaten düşük oluyor. Pek beklenti içine girmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı