Dell Vostro 3591 alınır mı?

Sinha

Kilopat
Daha fazla  

IPS ekran, 8 GB RAM, 1920X1080 çözünürlük ve muadillerinde bulunan işlemci mevcut. Benim kafamı karıştıran kısmı 1 TB HDD eklenmiş üstüne 512 GB SSD eklenmiş ve 6500 TL'ye satılıyor. Muadillerinin yalnızca 512 GB SSD olanları 6500 TL civarlarında. Bu laptopta gözden kaçan tehlikeli bir durum olabilir mi ve bu laptop alınır mı?

IPS ekran, 8 GB RAM, 1920X1080 çözünürlük ve muadillerinde bulunan işlemci mevcut. Benim kafamı karıştıran kısmı 1 TB HDD eklenmiş üstüne 512 GB SSD eklenmiş ve 6500 TL'ye satılıyor. Muadillerinin yalnızca 512 GB SSD olanları 6500 TL civarlarında. Bu laptopta gözden kaçan tehlikeli bir durum olabilir mi ve bu laptop alınır mı?

Cihaz güzel onboard ekran kartına sahip ikinci el bu fiyata oyun bilgisayarıda bakabilirsiniz ya da iş amaçlı kullanacak iseniz MacBook.

6500 lira civarında bence bu laptop alınmaz. Mümkünse bütçenizi 7500 liraya yükseltip, bu tarz bilgisayarlardan çok daha fazla performanslı, giriş seviyesi gaming notebook almalısınız. Sonuçta laptoplar çok fazla güncellemeye açık değiller, işlemci ve ekran kartı değişimi standart bir kullanıcıya göre oldukça masraflı ya da modele göre imkansız. Ben olsam, günlük işlerde bile kullanacak olsam linkini bıraktığım modelden alırdım. 6500 lirayı böyle güçsüz modellere vermek, gerçekten hayal kırıklığı yaratabilir.

Arkadaşlar pahalı olduğunun farkındayım fakat aradığım özelliklerdeki laptopların hepsi bu fiyat civarlarında.

IPS olması, 1920X1080 olması, 8 GB RAM olması, en az 512 GB SSD olması başlıca aradığım özelliklerdir. Bütçe olarak en fazla 6500 TL'ye çıkabiliyorum.

Geri
Yukarı