Demek ki neymiş dışarıdan göründüğü gibi değilmiş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Canan_1994

Hectopat
Daha fazla  
Ben ne zamandır forumunuzu üye olmadan inceliyordum. Soru sormak için üye oldum. Daha ilk sorumda ceza aldım. Her cezanın öncesinde uyarı sistemi vardır. Burada öyle bir şey yok sanırım. Saçma bir şeyden cezalandırdım. Konuyu yanlış açtıysam konuyu ilgili yere taşıyıp uyarabilirdiniz. Bilseydim başka bir forum sitesine konu açardım çünkü oralarda böyle saçmalıklar yok. Geleceğim varsa da daha gelmem, zaten bu mesajımdan sonra da cezalandırıp cezalandırmayacağınız umurumda değil. CANAN1994 kişisinin konusuna cevap veren herkese teşekkürler ve iyi akşamlar herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer "forum"larda sorunuza dalga geçilmeden cevap alabilirseniz ne ala. Kurallarımız açık ve nettir. Sosyal'e giriş yaparken kuralları okumamış olmanız üzücü :)

Bunda biraz da diğer forumların kullanıcıları müşteri gibi görmesi yatıyor sanırım. Biz kullanıcılarımızı müşteri gibi görmüyoruz. O yüzden berbat bir Türkçe kullanımı varsa bunun diğer okurlarımızın konuyu anlamasını olumsuz yönde etkileyeceğini düşündüğümüzden buna izin vermemiz mümkün değil.

Cinsiyetçi biri değilimdir ama bi ara Kadınlar Kulübü'ne yolum düştü. Sitedeki üyelerin Türkçe kullanımı gerçekten de beynimi acıttı. Burada olsa hiçbiri bir gün duramazdı sanırım ki sizin örneğiniz de bunu doğruladı :)

Biz teşekkür ederiz, iyi akşamlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı