Neymiş bu GTA 5 Açlığı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
(2 yıl önce Steam'den 90 TL'ye indirimde almıştım). Bir ürünün bedava olmasını anlarım reklam amaçlı yapılabilir ama stok koy be kardeşim 1 hafta geçmiş hala adamlar diyor gir al ayıp ayıp sokaktan geçen herhangi 10 vatandaştan 3'ünde şu an oyun mevcut galiba.

Aynen öyle. 2 gün önce pide kuyruğundayken çocuklar "GTA 5 aldım kanka bak yükleyip Rockstar üyeliği açacaksın." diye muhabbet ediyorlardı ve amcanın bir tanesi de soruyordu "Benim çocuğa da yükleyelim gençler bir yardım edin hele." diye.

Ismini unuttum ama forumdan bir arkadaş forumda GTA başlığı görmekten bıktım diyordu, çok haklı. Ücretsiz oyun GTA mı değil mi, indiremiyorum, sosyale kayıt olamıyorum, online göremiyorum, bir bitmedi muhabbeti. 🤣

Daha önce satın almayan arkadaşlar, korsan oynasalar bile Online oynayamıyorlardı. O yüzden yeni sahip olan arkadaşların sevinci. Bir kaç ay sonra adı bile geçmeyecek muhtemelen. Benim canımı sıkan konular "şu kadar GTA aldım, şu kadara satılık" tarzı şeyler. Yeni alanlara iyi oyunlar :)

Gta 5 açlığı falan değil. Bedava sadece. Zaten alan çoğu kişinin bilgisayarı oyunu açmıyor bile.
Çirkin insanlarsınız. Bedava olanı almamıza bile laf ediyorsunuz. Ne yapalım, doğru düzgün geçinemezken, korkunç bir ülkede yaşarken oyuna para mı verelim? 3. zaten cümlen tam bir aşağılama cümlesi. Yazdığın şey yanlış değil ama kastettiğin şeyi anlayabiliyorum. Ayıp.

GTA Online'ı daha fazla para kazanmak için batırdılar. Kalabalık lobilerde 5 dakika rahat nefes alamıyorsun, görevdeyken seni patlatanlar mı dersin, oppressor ile her yeri aleve verenler mi dersin yoksa hileciler mi orasını bilmem. Şu an oynamayacağı ortada Online'ın.

Çirkin insanlarsınız. Bedava olanı almamıza bile laf ediyorsunuz. Ne yapalım, doğru düzgün geçinemezken, korkunç bir ülkede yaşarken oyuna para mı verelim? 3. zaten cümlen tam bir aşağılama cümlesi. Yazdığın şey yanlış değil ama kastettiğin şeyi anlayabiliyorum. Ayıp.

Cümlemde alan çoğu kişinin oyunu düzgün oynayamadığını ve alınma sebebinin zaten açlık değil bedava olduğunu söylemişim kısacası zaten alan insanlara hak vermişim. Git odanda bir köşede düşün şimdi bunu. Raporladım ayrıca hakaretinden. Profil resminden de kaç yaşında olduğunu ve şuan bırak geçinmeyi babandan harçlık aldığın bir dönemde olduğunu da biliyorum. Geçinmeye başladığın dönemde zaten aklın bu yorumu yazmayacak seviyeye gelir. İyi akşamlar genç kardeşim. Başkalarına hakaret etmeden önce aynanın karşısında biraz vakit geçirmek lazım.

Cümlemde alan çoğu kişinin oyunu düzgün oynayamadığını ve alınma sebebinin zaten açlık değil bedava olduğunu söylemişim kısacası zaten alan insanlara hak vermişim. Git odanda bir köşede düşün şimdi bunu. Raporladım ayrıca hakaretinden.
Raporun için teşekkürler. Yazdığım gerçekten büyük bir hakaretti. Umarım hayatındaki insanlar artık sana farklı gözle bakmazlar bu hakaretten sonra.
Yanlış anlaşılma olabilir. Ofansif tavırlar çok fazla olduğu için birden çıkıştım. Yanlış anlaşılmak istemem.

Raporun için teşekkürler. Yazdığım gerçekten büyük bir hakaretti. Umarım hayatındaki insanlar artık sana farklı gözle bakmazlar bu hakaretten sonra.
Yanlış anlaşılma olabilir. Ofansif tavırlar çok fazla olduğu için birden çıkıştım. Yanlış anlaşılmak istemem.

Canın sağolsun yaşına veriyorum. Ayrıca çok ofansif olmak istiyorsan Fenerbahçemize teknik direktör olarak gelebilirsin.

Aynen öyle. 2 gün önce pide kuyruğundayken çocuklar "GTA 5 aldım kanka bak yükleyip Rockstar üyeliği açacaksın." diye muhabbet ediyorlardı ve amcanın bir tanesi de soruyordu "Benim çocuğa da yükleyelim gençler bir yardım edin hele." diye.

Gerçekten bu olaya şahit olunca çok şaşırdım. Gençler hadi anlarım da amcalar bile bir şekilde takip ediyorlarmış meğersem. Ben de bir Epic Games hesabı açtım, ekledim ama yüklemedim. Biraz modası geçsin o zaman indirip oynayacağım.

Alıntı yaptığın arkadaş GTA V' e sahip olarak kendini özel hissediyormuş galiba. Çok fazla insanda olması canını sıkmış :D Ancak katılıyorum bir noktada. Çünkü hileler artabilir. Gerçi bu riski aldılar ise bir çözümleri vardır elbet.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı