Neymiş bu GTA 5 Açlığı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya ne yapsınlar 1 hafta sonra para verip mi alsınlar.

Gram heyecan yapmadı bende. :) Ama aldım mı aldım. Muhtemelen siz de aldınız oyunu. Demek ki sizde de açlık var hocam 🙃

Yaklaşık iki yıl önce bir arkadaşım 5 yaşındaki oğlu ile bana misafirliğe geldi. Oğlu bilgisayarımda GTA V'i görünce çok fena heyecanlandı ve ağzından şu cümleler döküldü: ''Baba lütfen biraz oynayabilir miyim, hayatım boyunca bu anı bekledim ben.'' İşin özeti bu bence. Youtube ve Twitch gibi platformlarda oyun halen o kadar popüler ki her yaştan insanı kendine çekiyor. Özellikle çocukları inanılmaz etkiliyor. Her ne kadar onlara uygun bir oyun olmasa da durum bu şekilde.

Yaklaşık iki yıl önce bir arkadaşım 5 yaşındaki oğlu ile bana misafirliğe geldi. Oğlu bilgisayarımda GTA V'i görünce çok fena heyecanlandı ve ağzından şu cümleler döküldü: "Baba lütfen biraz oynayabilir miyim, hayatım boyunca bu anı bekledim ben." İşin özeti bu bence. YouTube ve Twitch gibi platformlarda oyun halen o kadar popüler ki her yaştan insanı kendine çekiyor.

Çekiyor ama işte ülkemiz maalesef her şey lüks oldu çok iyi hatırlatım 5 yaşımdayken herkes magnum falan yerdi şimdi twister yiyoruz bakalım 3 sene sonra galiba buz yeriz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı