Neymiş bu GTA 5 Açlığı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne alaka oyun bedava oldu herkese açık oldu olmayanlarda aldı neden bu kadar zoruna gitti bu durum napsınlar almasınlar mı? Birden çok alanlara haklısın ama sadece 1 tane alanlara bir şey diyemezsin.

Alıntı yaptığın arkadaş GTA V' e sahip olarak kendini özel hissediyormuş galiba. Çok fazla insanda olması canını sıkmış :D Ancak katılıyorum bir noktada. Çünkü hileler artabilir. Gerçi bu riski aldılar ise bir çözümleri vardır elbet.

Sırf hile konusunda canım sıkkın benim açıkcası. Para verip alanlar; eğer oyundan aldıkları zevk, belirli bir noktaya gelmişse paralarının karşılığını almışlar ve sıkıntı yapmazlar sanıyorum. En azından ben yapmazdım. Ancak bugün almış olup da ertesi gün bedava olsaydı işte o zaman baya bir sövebilirdim yalan yok. 😂

Her şey başlıkta yazıyor. İnsanlar sanki ömürleri boyunca bu anı beklemişler!
Bu konuyu açmandaki amaç nedir? Oyunu piyasaya süren firmanın yöneticileri senin ve senin gibi düşünenler kadar endişelenmemiştir.
Katılıyorum GTA 5 için neredeyse kendilerini satacaklar aç gibi saldırdılar zaten Epic Games çökmüştü.
Profilinden anladığım kadarıyla 16 yaşındasın. Bu çirkin yorumu yazdığın için senin adına ben utandım.
Birçok mesaj daha var böyle çirkin. Alıntılamaya ben utandım. Kendi adıma örnek vereyim; iyi denilebilecek düzeyde bir sistemim var. Twitter’da dolaşırken epicgames in “GTA 5 ücretsiz” reklamını gördüm ve sırf merakımdan indirip oynamaya başladım. Bunun neresi açlık, neresi görmemişlik, sözüm ona neresi kendini satmaya çalışma çabası? Gerçekten bu gibi çirkin yorumlarınız için tek kelimem var: yazık.

Eminim konuyu açan arkadaşın sitemi bir iki oyun alanlara değil, yan hesap açıp açıp 250-300 tane oyun alanlara ben böyle anlarım. Yoksa oynamadığım halde ben de 1 tane aldım. Oynamadığım halde. Niçin? Zamanı gelir yükler bakarız. Çok sevmesem de bakarız, bunda yanlış bir şey yok.

Çekiyor ama işte ülkemiz maalesef her şey lüks oldu çok iyi hatırlatım 5 yaşımdayken herkes magnum falan yerdi şimdi twister yiyoruz bakalım 3 sene sonra galiba buz yeriz.
Şimdi bakkaldan geliyorum. Evden çıkarken 16TL aldım yanıma yeter herhalde diye 1 Magnum bademli olmuş 6TL 😀 1 Magnum 3 normal dondurma 2 de ice tea aldım 16TL ile düşün. Üstüne senin bu yorumunu gördüm. Eskiden 5TL ile ihtiyacımı karşılıyordum 16TL para yetmedi. Bu gece idarelik oldu artık... Kim dur diyecek veya düzeltecek bu durumu? Çünkü asgari ücretti düşünelim bu bile yetmiyor insanlara alım gücü azaldı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı