Neymiş bu GTA 5 Açlığı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bizim felsefemiz de bir söz vardır; Nerde beleş oraya yerleş.
GTA V kadar uyduruk oyun görmedim. Hızlı hızlı hileyle görevleri yapıp sildim. Üstüne para verseler almam.
Sizin düşünceniz bana göre GTA V ilk üçe girer. Online'nı zaten mükemmel hileler dışında.
Yeni nesil böyle, alışın.
Yeni nesil değil herkes de böyle yeni nesile suç atmayalım.

(2 yıl önce Steam'den 90 TL'ye indirimde almıştım). Bir ürünün bedava olmasını anlarım reklam amaçlı yapılabilir ama stok koy be kardeşim 1 hafta geçmiş hala adamlar diyor gir al ayıp ayıp sokaktan geçen herhangi 10 vatandaştan 3'ünde şu an oyun mevcut galiba.

Al al pahalanınca satarsın.

Çoğunun sistemi oyunu açamıyor bile. İlk önce gözlerine kocaman sokulan sistem gereksinimlerine baksalar sunucular çökmeyecek. İntel Atom işlemcisi olan adam oyunu indirmeye çalışıyor durumu siz düşünün. Online kısmı hileciler dışında gayet güzel. Tüm hilecilere kaç kere bela okudum girer girmez.

Bana da nedense hep tepki konuları denk geliyor. GTA V konularını neredeyse hiç görmüyorum. Yaz tatili erken ilan edildi, herkes evinde. Doğal olarak bir patlama yaşandı. 5 sene öncesinde normal gelen konular şimdi anormal gelmemeli. Onlar da şimdi oynayacaklar. Şimdi problemlerle karşılaşacaklar. İlginizi çekmiyorsa, konuya girmeyin olsun ve bitsin.

• Beğen
İfadeler: Kak
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı