Demon Slayer seviyor musunuz?

Anime is temporary, Doom is Eternal.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fight'lar çok eğlenceli olsa da senaryosunda açıklar var. Ve izleyiciyi içerisine çeken bir merak öğesi yok. Ayrıca 2. sezonunda savaşlarda son anda savaş gidişatını değiştiren öğe sayısı gereğinden çok fazla. Bu da seyir keyfini düşürüyor.

Kaliteli animasyonlarıyla öne çıkıyor. Biraz daha karanlık temada tipik bir shounen animesi senaryosu var. İlk sezonunu ve filmini izledim, devamını da merak etmiyorum.

Her animede olduğu gibi hikayede çok tutarsızlık var. Ve en nefret ettiğim şey olan klasik anime savaş gidişatına sahip. Özetlemek gerekirse savaş başladığında karakter yerden yere vurulur. Her yerinden kan boşalır. Sonra bir gaza gelme sahnesi olur. Bir anda en güçsüz karakterden en güçlü karaktere dönüşür. Sonra o gazla rakibini paramparça eder. Ama karakter gelişimi diğer animelere göre hızlı olduğundan güzel bulurum. Ara sıra gelen komik sahneler de izleme hevesini arttırıyor. Ama bana göre Attack on Titan daha iyi bir animedir.

Geri
Yukarı