Denizbank Müşteri Hizmetleri Bağlanma Süresi !

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar 01.03.2017 tarihi itibariyle süresini dahi aklımda tutamadığım kadar bekletilip bağlanamamış, sabah kahvaltımı bitirince umudumu kaybedip telefonu kendi hür irademle kapatmış bulunmaktayım :)

Hesabında 10.000'den az parası olanın telefonunu geç mi açıyorlar anlayabilmiş değilim.
E be insan evlatları az çalın hayatımızdan. Madem çalıyorsunuz telefonu açın telefonu.

Kınıyorum sizi :D

Birgün benim kafa komple iktidar olursa müşterisinin aramasını 30 saniye sonra açan bankanın Genel Müdürü'nü, Patronunu falakaya yatırmayı düşünüyorum. Sadece bankalar özelinde değil, dayağı hayatın her alanına yaymayı düşünüyorum. Misal Engelli yerine park edene 20 sopa, tekrarında 50. Gürültü patırtıyla insanları rahatsız edenler vs.
Özellikle de İnsanların paralarını alıp mağdur eden işletmelerin yönetici ve sahiplerine...

Bütün bunları hiç dayak yemedikleri için yapıyorlar. Dayak toplum düzeni için son derece gerekli bir araçtır. Zira bazı afedersiniz hanzolar ancak dayaktan anlıyor. Onları dayaktan mahrum bırakırsak toplum olarak biz geriliyoruz. Makul ve makbul insanlar olarak yok yere birbirimize giriyoruz sonra. Neden?! Çünkü asıl dayağı yemesi gerekeni bir güzel ıslatmadığımız için.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı