Deprem bölgesinde 2. dönem sınavları yapılacak mı?

Yiğitler

Centipat
Merhaba, ben deprem bölgesinde bir okulda okuyorum. Sizce deprem bölgesindeki okullarda 2.dönem sınav olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Reis bir şehirde veya bir okulda yapıp diğer okulda diğer şehirde yapmayacaklarını zannetmem bizde zorunlu değilse mutlaka sizde de zorunlu değildir 3-4 gün sonra daha da netleşir her şey

Gaziantep

Vallahi ben de Gaziantep'teyim hala bir açıklama bekliyoruz. İlçe milli eğitimi aradık açıklama yok üstlerimiz açıklama hakkında bilgi topladıklarını bize ilettiler, dedi. Okulumuz dilekçe lafını bile ağzından geçirmedi cidden kriz geçirip evde belirsizlikten öleceğim.

Sınava 5 gün kaldı büyük gelişme kaydeden var mı?

Bende şimdi aradım MEB çağrı merkezini, devam zorunluluğunun olmadığına dair açıklama yaptılar fakat sınavlarla ilgili herhangi bir duyuru yapılmadı yapılırsada okul idaresi size bildirecektir dediler. Ben anlamıyorum herkese farklı bir şey mi söylüyorlar?

Reis bir şehirde veya bir okulda yapıp diğer okulda diğer şehirde yapmayacaklarını zannetmem bizde zorunlu değilse mutlaka sizde de zorunlu değildir 3-4 gün sonra daha da netleşir herşey

Gaziantep
Hangi okulda okuyorsun dostum?

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi
MEB iletişimi aradım ben de eğer 2.dönem yazılılarına girerseniz 2.dönem+1.dönem sınavları geçerli olup, eğer girmez isek sadece 1.dönem in geçerli olacağı ile ilgili bir dönüt verdiler.Ben de Adana da oturuyorum deprem bölgesine özel böyle imiş.

MEB iletişimi aradım ben de eğer 2.dönem yazılılarına girerseniz 2.dönem+1.dönem sınavları geçerli olup, eğer girmez isek sadece 1.dönem in geçerli olacağı ile ilgili bir dönüt verdiler. Ben de Adana da oturuyorum deprem bölgesine özel böyle imiş.

Bana niye demiyorlar ki bunu.

Bana niye demiyorlar ki bunu.
isterseniz tekrar arayın.bana bi tane erkek personel yardım etmişti.

tamam da bunun sınıf gruplarında yayınlanması lazım önemli olan o
Okul öğretmenleri hala çıkacak konuları paylaşıyor bizde ama devamsızlık deprem bölgesinde geçersiz olduğu için 2.dönem sınavlarına girmek mantıken de mantıklı gelmiyor.

isterseniz tekrar arayın.bana bi tane erkek personel yardım etmişti.

Okul öğretmenleri hala çıkacak konuları paylaşıyor bizde ama devamsızlık deprem bölgesinde geçersiz olduğu için 2.dönem sınavlarına girmek mantıken de mantıklı gelmiyor.
ihtimaller var sadece girmediğin ve notuna G girildiği zaman obp puanın etkilenir resmi net bi açıklama lazım

İhtimaller var sadece girmediğin ve notuna g girildiği zaman OBP PUA'nın etkilenir resmi net bir açıklama lazım.

Resmi MEB iletişim merkezini aradıktan sonra ve girmez iseniz 1.dönem sayılacak dendi ise daha artık yok sınav olacak mı yoksa g mi girilecek gibi sorularla kafayı yormamak gerek hocam bence.

Resmi MEB iletişim merkezini aradıktan sonra ve girmez iseniz 1.dönem sayılacak dendi ise daha artık yok sınav olacak mı yoksa g mi girilecek gibi sorularla kafayı yormamak gerek hocam bence.
ya oyle ama soyle bise var resmi aciklama yapilmadi ve bazi okullar resmi yaziyi bekliyor ve eger bu hafta gelmezse sinavlari yapacaklarini soyluyorlar. Bu yuzfen kafs yoruyoruz.

Geri
Yukarı