Deprem bölgesinde 2. dönem sınavları yapılacak mı?

Yiğitler

Centipat
Merhaba, ben deprem bölgesinde bir okulda okuyorum. Sizce deprem bölgesindeki okullarda 2.dönem sınav olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya kanka sinavlara girdikten sonra zorunlu degil dese kac yazar e okula islenecek sonucta. Artik yuksek ihtimalle okullara kaldi karar isi.
İşte saçmalık ama ne yaparsın ülkenin her mekanizması bozuk. Cimer'den bana çalışmamız sürüyor diye döndüler. Açıklama gelmesi lazım ama ne zaman gelir meçhul.

Anladım teşekkürler yanıt verirse paylasir misin?
Tabi ki paylaşırım ama sanmıyorum maalesef. Bu konuda en büyük sıkıntı da bu kararın okuldan okula değişmesi. Bu kadar saçma bir şey olamaz. Bu çok büyük bir hak yemek. Ben çalışsam 90 üstü alırım hepsinden ama bu hak yeme olayı beni çok sinir ediyor. Birde kimsenin bizi umursamaması.

Adana'da bir okulda sınav zorunlu olmicakmıs ama bizim okulda daha bir şey yok
Ala ve ceasm

Tabii ki paylaşırım ama sanmıyorum maalesef. Bu konuda en büyük sıkıntı da bu kararın okuldan okula değişmesi. Bu kadar saçma bir şey olamaz. Bu çok büyük bir hak yemek. Ben çalışsam 90 üstü alırım hepsinden ama bu hak yeme olayı beni çok sinir ediyor. Bir de kimsenin bizi umursamaması.

Ben de bu yuzden cok darladim kanka. Umursanmadikca daha cok inat ettim dsha cok yer aradim ama hala tik yok.

Geri
Yukarı