Deprem bölgesinde 2. dönem sınavları yapılacak mı?

Yiğitler

Centipat
Merhaba, ben deprem bölgesinde bir okulda okuyorum. Sizce deprem bölgesindeki okullarda 2.dönem sınav olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
İllaki bir yazı göndermeliler, olacaksa bile haberimiz olmalı bilgilenmeliyiz. Ümitlenmek asla boş değil çünkü ben bir nebze de olsa öyle rahatlıyorum yoksa cidden çıldıracağım.

İllaki bir yazı göndermeliler, olacaksa bile haberimiz olmalı bilgilenmeliyiz. Ümitlenmek asla boş değil çünkü ben bir nebze de olsa öyle rahatlıyorum yoksa cidden çıldıracağım.

Gaziantep'te okuyorum ve aynı zamanda abim de okuyor. Onlara sınav yapılmazken bizlere neden yapılıyor? Cidden haksızlığa uğruyoruz.

Yönetmelikte bile var buarada deprem illerinde tek dönemle geçmek diye
İşte saçmalık knk nakil aldıran depremzedelerin bile bir kısmına zorunluluk yok. Benim arkadaşım Hatay'dan Mersin'e gitti mesela onlara yok bize var. Çok büyük haksızlık bu. Mebim ile konuştum idareye kalmış dedi o zaman MEB'in ne görevi ne işlevi var?

İşte saçmalık knk nakil aldıran depremzedelerin bile bir kısmına zorunluluk yok. Benim arkadaşım Hatay'dan Mersin'e gitti mesela onlara yok bize var. Çok büyük haksızlık bu. Mebim ile konuştum idareye kalmış dedi o zaman MEB'in ne görevi ne işlevi var?
bi arkadaş yazılıya çalışıyor yarın için bi arkadaşımda kutlamaya gitti müdürleri isteğe bağlı demiş

bi arkadaş yazılıya çalışıyor yarın için bi arkadaşımda kutlamaya gitti müdürleri isteğe bağlı demiş
İşte bizim idare zorunlu dedi başkası isteğe bağlı diyor. E tabi MEB açıklama yapmazsa herkes kafasına göre takılır ve bu adaletsizlik oluşturuyor. Ben mesela hiç girmek istemiyorum kendimi de iyi hissetmiyorum.

Geri
Yukarı