Çözüldü Depremden dolayı sistem iadesi nasıl gerçekleştirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

haymatlos1

Picopat
Merhaba, ben deprem bölgesinde etkilenen binlerce vatandaştan sadece biriyim, binamız ağır hasarlı içeriye girmek namümkün. Yakın zamanda mühür vurularak yıkıma başlatılacak.

Yaklaşık 1 hafta önce sistem siparişi verdim gaming.gen'den 20 bin civarı hiçbir eşyamız kalmadı hepsi evde şimdi bunun iadesi nasıl en hızlı bir şekilde gerçekleşecek? Bir yol gösterin.

Çözüm
Kargo şirketine ulaştım fakat maalesef depremden dolayı buradaki kargo şubelerine de bildirim sağlayamadıkları için bir şey yapamıyorlar, acil durumu belirten mail ile ulaşmaya çalıştım gaming.gen için pek bir umudum yok sitede faturanız henüz düzenlenmemiştir yazmakta fakat paketlendi gözüküyor.

Ek olarak herkes için teşekkürler, imkan oldukça lütfen dualarınızı eksiltmeyin maddi manevi sağlıklı günler dilerim.

1 Hafta içinde konuyla ilgili iademi sağladılar. Diğer arkadaşlar da deprem bölgesinde olduğunu belirtirse yardımcı olabilirler.
Merhaba, ben deprem bölgesinde etkilenen binlerce vatandaştan sadece biriyim, binamız ağır hasarlı içeriye girmek namümkün. Yakın zamanda mühür vurularak yıkıma başlatılacak.

Yaklaşık 1 hafta önce sistem siparişi verdim gaming.gen'den 20 bin civarı hiçbir eşyamız kalmadı hepsi evde şimdi bunun iadesi nasıl en hızlı bir şekilde gerçekleşecek? Bir yol gösterin.
Arayıp yapa bilirsin bunu en hızlı şekilde . Geçmiş olsun bu arada .

Durumu açıklarsanız bence anlayış gösterirler yani en fazla bilgi belge varsa gibi bir şey sorarlar o kadar olabilir. Direk arayın durumu anlatın. Bilgi belgeden kasıtım yani oturduğunuz evin durumu ile ilgili olabilir. Adres bilginiz gibi.

Para iadesi belli bir gün sonra hesabınıza yatar anca.

Bunu bilmenin en iyi yolu iletişim kurmak hocam adresleri şu şekilde:

İletişim.
Telefon: 0850 840 55 99.
Mail: [email protected]
Hafta içi: 09:00 – 18:00 arası.

Geçmiş olsun hocam. Gaming.gen'i aramanızı öneririm. Yardımcı olacaklardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı