Depremi HAARP mı yaptı?

Haarp öyle bir teknoloji değil yok deprem yapsın yok insanların bilincini kontrol etsin tamamen hayal ürünü ve birkaç kahvehaneci tayfanın uydurması .

1999 yılından beri dönen bir halk efsanesi. Şu efsanelere inanacağımıza binaları düzgün yapsaydık keşke.

Biz savunmuyor muyuz evin sağlamını da iftira niteliğinde yazı paylaşıyorsun?

Celal Şengör dünkü teke tek yayınında anlattı zaten. "Bir gemi var, yerin 20 kilometre altına inecek, deprem yaratacak. Böyle bir şey olabilir mi? " tarzı bir şey dediğini hatırlıyorum.

Adam bile söylemiş deprem yaratamaz diye. Biz deprem yaratır demiyoruz, uyuyan devi erken uyandırır diyoruz anlayın şunu be kardeşim

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz savunmuyor muyuz evin sağlamını da iftira niteliğinde yazı paylaşıyorsun?

Adam bile söylemiş deprem yaratamaz diye. Biz deprem yaratır demiyoruz, uyuyan devi erken uyandırır diyoruz anlayın şunu be kardeşim
Dostum biz de diyoruz ki neden Maras? Kocaeli, İstanbul gibi yerler var. Orayi hedef alsalar sen 100 yıl kendine gelemezsin.

Allah size akıl fikir versin başka bir şey demiyorum. Deprem bölgesinde aniden beliren titreşim, ses, elektriklenme, ışık parlaması gibi olaylar zemin altındaki minerallerin birbirine sürtmesi sonucu + - kutuplarıyla ortaya bir enerji çıkarması sonucu olur her uydurduğunuz bir olayın bilimsel açıklaması mevcut gündemi meşgul etmekten başka bir işe yaramaz.

2 gemi farklı yıllarda ülkemize geliyor ve ne hikmetse geldikleri günden birkaç gün sonra deprem oluyor. Aynı şekilde kendilerinden emin bir şekilde böyle bir depremin olacağını söylüyorlar. Hiçbiri tesadüf olamaz. O görüntüler ve seslerin kaynağı açıklanmadıkça bu işin peşi bırakılmamalı. Ve devletin acilen deprem önlemi alması gerekiyor. Önceliğin bu olması lazım.

Dostum biz de diyoruz ki neden maras? Kocaeli, İstanbul gibi yerler var. Orayi hedef alsalar sen 100 yıl kendine gelemezsin.

Ben de diyorum ki kutsal topraklardaki en kalabalık coğrafyanın art arda bu şekilde harap olmasını, orayı tenha bölgeye çevirip PKK misali örgütlerin kol gezme ihtimali var. Tabii imkansıza yakın ancak başımızdakilerin bile resmiyette proje varlığından onay aldıklarını biliyoruz. Amerika'nın böyle bir şey yapması neden absürt olsun? Hem İsrail sağlam olduğundan değil; dağlar arası bölgede sek depremler gerçekleştiği için az etkilendi.

Bende diyorum ki kutsal topraklardaki en kalabalık coğrafyanın art arda bu şekilde harap olmasını, orayı tenha bölgeye çevirip PKK misali örgütlerin kol gezme ihtimali var. Tabii imkansıza yakın ancak, başımızdakilerin bile resmiyette proje varlığından onay aldıklarını biliyoruz, Amerika'nın böyle bir şey yapması neden absürt olsun? Hem İsrail sağlam olduğundan değil; dağlar arası bölgede sek depremler gerçekleştiği için az etkilendi.

Bir de arkadaşlar oluşabilecek en kötü zamanda; en kötü tipilerin yaşandığı ve bölgede asıl soğuk havanın sonradan geldiği, insanların soğuktan ölme ihtimalinin yüksek olduğu bir dönemde oluşması daha da sırıtıyor. 10 yerde art arda yaşanan 5.5-7.9 arası depremlerin büyüklüğü korkunç, kıyamet gibi.

1675762635989.jpeg

Screenshot_346.png

Abi şu sınırlara nüfusa bak resmen orta doğu'daki tek medeniyeti vurmuş. Siyah noktalar nüfus çokluğunu temsil ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu her zaman kolaya çekmek komplo teorisi üretmek insanoğlunun işine gelir bu yıllardır böyle ama önemli olan zoru başarmak oda önlem almaktı. Keşke yıllarımızı başkalarını suçlamak yerine önlem almaya verseydik şuan bu cahil kafa yapısıyla bir 20-50 bilemediniz 100 sene sonra aynı felaketi tekrar yaşayacağız gibi geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı