Depremi HAARP mı yaptı?

Emin olun HAARP yapmış olsaydı Yunanistana gönderilen tank, tüfekten dolayı önce istanbulda denerlerdi bu projeyi. Gerçekleştiği an savaş açılırdı. HAARP yapmadı.

Eğer adamlar böyle bir "deprem silahını" bir gemiye koyup sonra elini kolunu sallayarak İstanbul gibi bir yere demir atıp deprem tetikleyebiliyorsa gelsin ben içindeyken evimi dümdüz etsin gıkımı çıkartmam.

üst üste 7.7 7.4 normal midir?
Gayet normal. Celal Şengör canlı yayında defalarca nasıl ve neden olduğunu açıkladı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ciddi ciddi buna inanlar insan olamaz. Büyük ihtimal 5. sınıfa giden çocuktur. Coğrafya dersi yok mu lisede? Tüm derslerde mi kafanızı sıraya koyup uyudunuz?

Hadi coğrafya bilmiyorsun, hiç mi tarih bilginiz yok? Büyük Osmanlı İstanbul depremini hiç mi duymadınız? Karadeniz'de olan selleri?

Ben direkt haarp yaptı demeyeceğim ancak sizin teknoloji dediğiniz elinizde telefondan bilgisayardan tutun gördüğünüz bildiklerinzden çok daha fazlası, teknoloji önce askeri amaçlar için çıkar sonra sivillere sunulur.

Az önce baktım nedir bu haarp diye. Sözde iyonosfer katmanına düşük radyo sinyalleri gönderip oradan milyonlarca watt daha güçlü olacak şekilde geri dönen ve bunu istediği yere silah olarak kullanan projeymiş.

Buna mantık çerçevesinde bakıp gelecek milyonlarca watt güçteki dalgayı kontrollü şekilde bir yere yönlendirmeyi geçtim, bu dalgaları yerin bilmem kaç km derinliğindeki binlerce hatta milyonlarca sıcaklığa, yüzbinlerce PSI basınca sahip fay bloklarına veya ortamlarına iletmek nasıl mümkün olacak acaba hiç düşündünüz mü? Hiç mi o dalgalar yoğun unsurların etkisiyle dağılıma/kırılıma uğramayacak? Gerçekten üzülüyorum Türk halkına...

Fay bloklarının birbirleri ile olan epirojenik faaliyetleri mekanizmalarında binlerce atom bombası gücünde enerji açığa çıkıyor. Değil milyonlarca kentilyonlarca watt radyo dalgası gönderseniz bunu yine 1-2 yüzyıl içinde sağlayamazsınız.

Ben direkt haarp yaptı demeyeceğim ancak sizin teknoloji dediğiniz elinizde telefondan bilgisayardan tutun gördüğünüz bildiklerinzden çok daha fazlası, teknoloji önce askeri amaçlar için çıkar sonra sivillere sunulur.
Merak etme, bu yazdığın yorum ile HAARP yaptı ile arasında pek fark yok. Saçma sapan komplo-teorileri.

Az önce baktım nedir bu haarp diye. Sözde iyonosfer katmanına düşük radyo sinyalleri gönderip oradan milyonlarca watt daha güçlü olacak şekilde geri dönen ve bunu istediği yere silah olarak kullanan projeymiş.

Buna mantık çerçevesinde bakıp gelecek milyonlarca watt güçteki dalgayı kontrollü şekilde bir yere yönlendirmeyi geçtim, bu dalgaları yerin bilmem kaç km derinliğindeki binlerce hatta milyonlarca sıcaklığa, yüzbinlerce PSI basınca sahip fay bloklarına veya ortamlarına iletmek nasıl mümkün olacak acaba hiç düşündünüz mü? Hiç mi o dalgalar yoğun unsurların etkisiyle dağılıma/kırılıma uğramayacak? Gerçekten üzülüyorum Türk halkına...

Fay bloklarının birbirleri ile olan epirojenik faaliyetleri mekanizmalarında binlerce atom bombası gücünde enerji açığa çıkıyor. Değil milyonlarca kentilyonlarca watt radyo dalgası gönderseniz bunu yine 1-2 yüzyıl içinde sağlayamazsınız.
Allah bile istese bunu mucizevi bir şekilde yapar. Bilimsel şekilde hiç bir açıklaması olmayan şeyi adamlar savunuyor ya şaka gibi? Radyo frekansı yerin kmlerce altına inip o fayları hareket ettirecek öyle mi?

Geri
Yukarı