Depremi HAARP mı yaptı?

Bana HAARP yaptı demek saçma geliyordu fakat 2 gün önce Amerikan savaş gemisi İstanbul'a demirledi, ondan sonra Balıkesir'de deprem oldu ve bir ses yükselmiş, aynı sesi İstanbul'dan bir kaç saat önce duydum. Ayrıca deprem anından gelen görüntü ile görülüyor ki, deprem normal sallarken mavi bir ışık havada beliriyor pasparlak şekilde ve ondan sonra deprem çok daha sert oluyor, ayrıca 99 Depremi öncesi de aynı şekilde gemi demirlemiş. Bunlar şüphelendiriyor beni.

Nato ülkesi burası. Sürekli Amerikan gemisi geliyor gidiyor.

Bana HAARP yaptı demek saçma geliyordu fakat 2 gün önce Amerikan savaş gemisi İstanbul'a demirledi, ondan sonra Balıkesir'de deprem oldu ve bir ses yükselmiş, aynı sesi İstanbul'dan bir kaç saat önce duydum. Ayrıca deprem anından gelen görüntü ile görülüyor ki, deprem normal sallarken mavi bir ışık havada beliriyor pasparlak şekilde ve ondan sonra deprem çok daha sert oluyor, ayrıca 99 Depremi öncesi de aynı şekilde gemi demirlemiş. Bunlar şüphelendiriyor beni.
Yahu haarp gerçek olsa demirleyen gemi İstanbul'da(belli aralıklarla sürekli geliyor) beklenen büyük İstanbul depremini tetikler. O ışık mevzusunun zaten bilimsel açıklaması var. Biz hayatımızda 4-5-6 deprem gördüğümüz için garip geliyor.

Bunun gibi bir sürü haber var. Bu doğru mu? Bana pek gerçekçi gelmedi.

Hayır yapmış olamaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de geçen gün odamda otururken koltuğun altından gelen gama ışınlarına maruz kaldım. Şimdi yavas yavaş Hulk'a dönüşmeye başladım haarpa saldıracağım tam dönüşünce. Bekle beni Amerika olur mu abi öyle şey?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun gibi bir sürü haber var. Bu doğru mu? Bana pek gerçekçi gelmedi.
Bu HAARP yaptı diyenlerin kafasının ne içerek güzelleştirdiğini yıllardır merak ediyorum.
Biz genç oluşumlu bir ülkeyiz ve Alp Himalaya deprem kuşağındayız.
Bizde sık deprem olması çok doğal bir şey.

Ancak dün yaşanan depremin iki depremin aynı anda meydana gelmesiyle oluştuğunu bundan dolayı etkisinin çok fazla olduğunu söyleyen hocalar vardı.

Sonuç olarak her ne olursa olsun insanlarımız çok kötü etkilendi.
Allah hepsinin yardımcısı olsun.

Bu toprakların doğusundan batısına deprem ülkesi. Yer altı fay hatları sonucu oluyor. HAARP diye kehanet üreteceğine neden yardım yapılamıyor. En önemlisi bu depremlerin düzgün binalar olsaydı. Sıkı tedbir ve denetimler ile engellenebileceği bilindiği halde neden önlem alınmadığını göz göre göre insanların cinayete kurban gittiğini yazsa köşe yazısına.

Geri
Yukarı