Depremin 4. günü eve girilir mi?

Attığınız fotoğraflarda ağır hasar yok olarak gözükebilir ancak çok büyük iki deprem yaşadınız. Bunlar 500-600 yıl sonra bile Türkiye tarihinin en büyük depremleri olarak bahsedilebilecek depremler. Kokunuz vs. emin olun kimsenin umurunda olmaz, rahatsız da etmezsiniz. Hatay'da arkadaşlarım var, her yer maalesef ceset kokuyor diyorlar. En azından ev kontrol edilene kadar dışarıda kalmaya gayret edin, yapacak bir şey yok. Geçmiş olsun tekrardan.

Girmeyin hocam, her an, siz lavabodayken bile sallanabilir. Bu iş maalesef çok ciddi. Dışarıda devam mecburen.

Son Depremler bu sayfa ne kadar doğru bilmiyorum. Gerçekten bu kadar sık oluyor mu onu da bilmiyorum belki de hissetmiyorum

Son Depremler bu sayfa ne kadar doğru bilmiyorum. Gerçekten bu kadar sık oluyor mu onu da bilmiyorum belki de hissetmiyorum

Tam olarak nerdesiniz hocam toplanma bölgesini bulalım.
Hocam ben tanıdık müstakil bir eve sığındım apartmanlara girmiyoruz ama hâlâ. Adana'da yıkım diğer illere göre çok büyük olmadı o yüzden kaçacak yerler bulduk ama Antep, Hatay gibi yerlerde maalesef insanların sığınacak tanıdığı bile kalmadı.

Hocam ben tanıdık müstakil bir eve sığındım apartmanlara girmiyoruz ama hâlâ. Adana'da yıkım diğer illere göre çok büyük olmadı o yüzden kaçacak yerler bulduk ama Antep, Hatay gibi yerlerde maalesef insanların sığınacak tanıdığı bile kalmadı.
Durumu biliyorum. Aç açıkta olanlar için yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yardımların gönderildiği yerlere yönlendiriyoruz.

Geri
Yukarı