Depresyonda mıyım?

• Konuyu başlatan cyper
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 826

cyper

Centipat
Daha fazla  
Psikolojik olarak yaşadığım şeyler için ilaç alıyorum. Anksiyete bozukluğu falan filan. Bu tatilde sürekli PC oynayıp asosyal takıldım ama eskiden hep arkadaşım olsun istedim. Nedense yalnız yaşamayı alıştım. Sürekli kız arkadaşım olsun da sevilmek o duyguyu yaşamak istiyorum, derslerime çalışan insan değilim ama zorundayım. Ama gezmek tozmak, oyun oynamak, sokağa çıkıp aval aval kulaklıkla müzik dinlemek istiyorum. Ama bir yanım istemiyor. Hep erteleyen, üşengeç bir insanım kendime has fikirlerim olmasına rağmen fikirlerim hor görülür ırkçıyım ya da bilmem ne şeyi desteklemediğim zaman insanlar bana kızar. Ne yapayım param yok, ailem para harçlık vermiyor. Tavsiye ve yorum için herkese sağ olsun.

Öncelikle geçmiş olsun insanlar üstüne geliyorsa yapacak bir şey yok okulda bazı insanlar benimle de dalga geçiyor ama takmamaya çalışıyorum sorunlarını içine de atma o anda bırak.

Psikolojik olarak yaşadığım şeyler için ilaç alıyorum. Anksiyete bozukluğu falan filan. Bu tatilde sürekli PC oynayıp asosyal takıldım ama eskiden hep arkadaşım olsun istedim. Nedense yalnız yaşamayı alıştım. Sürekli kız arkadaşım olsun da sevilmek o duyguyu yaşamak istiyorum, derslerime çalışan insan değilim ama zorundayım. Ama gezmek tozmak, oyun oynamak, sokağa çıkıp aval aval kulaklıkla müzik dinlemek istiyorum. Ama bir yanım istemiyor. Hep erteleyen, üşengeç bir insanım kendime has fikirlerim olmasına rağmen fikirlerim hor görülür ırkçıyım ya da bilmem ne şeyi desteklemediğim zaman insanlar bana kızar. Ne yapayım param yok, ailem para harçlık vermiyor. Tavsiye ve yorum için herkese sağ olsun.

İkizimi buldum bende aynısıyım bende mi depresyondayım.

Yalnızlık iyidir yanında 2 3 tane gerçek dostun olsun yeter sahte arkadaşlıklara gerek yok ilişki konusunda ise şu anki kızlar sadece paraya bakıyor içlerindeki istisnalar zamanı gelince seni bulur sakın kızlarla muhatap olma o yüzden spor yapabilirsin yürüş yap tek başına yap bunları bir faaliyetin en zor kısmı harekete geçmektir bir kere başlayınca gerisi hemen gelir ilaç konusunda ise ilaç kullanma o ilaçların kanıtlanmış hiçbir faydası yok aksine beyin hücrelerini öldürüp kişiyi sarhoş hale sokması cabası.

Ruh halin hakkında pek bilgi yok müzik dinleyip asosyal olmak belirti gibi gözükse de sosyal çevrenin olmaması veya paradan kaynaklı şeylerde olabilir. Şöyle söyleyeyim kardeşim sevgili bulamazsın. O gelir seni bulur aşık olduğunu o zaman anlarsın. Arkadaşlara gelirsek biten kötü arkadaşlıklarım çok oldu emin ol kaliteli bir yalnızlık kalitesiz bir yalnızlıktan 100 kat iyidir. Bu dediklerimle geçmiyor tabii ki biliyorum içinde olduğum için ama harekete geçmeden hiç bir şey değişmiyor en azından denemeye çalış kardeşim. Konuşmak istersen mesaj atabilirsin.

Ruh halin hakkında pek bilgi yok müzik dinleyip asosyal olmak belirti gibi gözükse de sosyal çevrenin olmaması veya paradan kaynaklı şeylerde olabilir. Şöyle söyleyeyim kardeşim sevgili bulamazsın. O gelir seni bulur aşık olduğunu o zaman anlarsın. Arkadaşlara gelirsek biten kötü arkadaşlıklarım çok oldu emin ol kaliteli bir yalnızlık kalitesiz bir yalnızlıktan 100 kat iyidir. Bu dediklerimle geçmiyor tabii ki biliyorum içinde olduğum için ama harekete geçmeden hiçbir şey değişmiyor en azından denemeye çalış kardeşim. Konuşmak istersen mesaj atabilirsin.

Sağ ol dostum ulaşmak isterim daha çözemediğim sorunlar var.

Yalnızlık iyidir yanında 2 3 tane gerçek dostun olsun yeter sahte arkadaşlıklara gerek yok ilişki konusunda ise şu anki kızlar sadece paraya bakıyor içlerindeki istisnalar zamanı gelince seni bulur sakın kızlarla muhatap olma o yüzden spor yapabilirsin yürüş yap tek başına yap bunları bir faaliyetin en zor kısmı harekete geçmektir bir kere başlayınca gerisi hemen gelir ilaç konusunda ise ilaç kullanma o ilaçların kanıtlanmış hiçbir faydası yok aksine beyin hücrelerini öldürüp kişiyi sarhoş hale sokması cabası.
o ilaçları bırakmak zor be hocam içmeyince malasef başım ağrıyor yada çok yan etkisi oluyor

Öncelikle geçmiş olsun insanlar üstüne geliyorsa yapacak bir şey yok okulda bazı insanlar benimle de dalga geçiyor ama takmamaya çalışıyorum sorunlarını içine de atma o anda bırak.

Sağ olun hocam sizlerde değerli yorumlarınız için teşekkür ederim takmamaya çalışmak biraz zor eski geçmişimi unutamıyorum ya da dedikleri içime dokunuyor bilemiyorum

Hocam bırak mutlaka maksimum 1 hafta baş ağrısı çekersin ama vücuduna verdiği zarardan kurtulursun.

Hocam aslında bırakmayı denedim 3 gün geçti baş ağrısı öyle çoğaldı doktorum dozajını düşürüerek bırakmak daha mantıklı dedi sanırım 8-9 aydır içiyorum.
İlaç markası vermeyeyim.
Anti depresan.

Bu zamanda asosyallik en iyisi. Dostum dediğin kişiler arkandan konuşup yüzüne gülüyorlar. Şu ana kadar adam akıllı bir tane bile arkadaşım olmadı ama kafam rahat.

Bu zamanda asosyallik en iyisi. Dostum dediğin kişiler arkandan konuşup yüzüne gülüyorlar. Şu ana kadar adam akıllı bir tane bile arkadaşım olmadı ama kafam rahat.
hocam doğrudur ama arkadaş beklentim çok yüksek değil kimseye güvenmiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı