Depresyonda mıyım?

• Konuyu başlatan cyper
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 839
hocam doğrudur ama arkadaş beklentim çok yüksek değil kimseye güvenmiyorum
Aynı durum bende de var hocam. Söylenen 1 söze dahi inanmıyorum ben artık. Online oyunlarda tanıştığım çoğu arkadaşım gerçek hayatta tanıştığım çoğu arkadaşımdan daha güvenilir. Gerçek hayatta tanıştığın çoğu kişi gerçek yüzünü hiçbir zaman göstermiyor ama online oyunlarda tanıştığın kişiyi ilk günden tanıyabilirsin.

Aynı durum bende de var hocam. Söylenen 1 söze dahi inanmıyorum ben artık. Online oyunlarda tanıştığım çoğu arkadaşım gerçek hayatta tanıştığım çoğu arkadaşımdan daha güvenilir. Gerçek hayatta tanıştığın çoğu kişi gerçek yüzünü hiçbir zaman göstermiyor ama Online oyunlarda tanıştığın kişiyi ilk günden tanıyabilirsin.

Öyle deneyimim olmuştu hocam ama Online ekiplerde çağırmak istediğim konuşmak istediğim insan yok Online'ya da sosyal böyle bir durum sizide anlıyorum

Psikolojik olarak yaşadığım şeyler için ilaç alıyorum. Anksiyete bozukluğu falan filan. Bu tatilde sürekli PC oynayıp asosyal takıldım ama eskiden hep arkadaşım olsun istedim. Nedense yalnız yaşamayı alıştım. Sürekli kız arkadaşım olsun da sevilmek o duyguyu yaşamak istiyorum, derslerime çalışan insan değilim ama zorundayım. Ama gezmek tozmak, oyun oynamak, sokağa çıkıp aval aval kulaklıkla müzik dinlemek istiyorum. Ama bir yanım istemiyor. Hep erteleyen, üşengeç bir insanım kendime has fikirlerim olmasına rağmen fikirlerim hor görülür ırkçıyım ya da bilmem ne şeyi desteklemediğim zaman insanlar bana kızar. Ne yapayım param yok, ailem para harçlık vermiyor. Tavsiye ve yorum için herkese sağ olsun.
Kız arkadaşa falan ihtiyacın yok sadece kendini kandırıyorsun 2-3 düzgün dostun oldu mu tamam kendin olucaksın güçlü olucaksın bu kadar saçma duygulara yer yok .

Kız arkadaşa falan ihtiyacın yok sadece kendini kandırıyorsun 2-3 düzgün dostun oldu mu tamam kendin olacaksın güçlü olacaksın bu kadar saçma duygulara yer yok.

Saçma duygular falan değil bu dostum. Bu insan doğasında olan bir duygu. Eğer kişi ailesinden sevgi alamıyorsa kendini buna mecburmuş gibi hissediyor. Sevgi, en büyük ihtiyacımız. O yüzden eğer sevilmek istiyorsanız aileniz ile daha çok vakit geçirin.

Senin durum aslında çok kötü sen farkında değilsin bu şekilde yaşamaya devam edersen sonun hiç iyi olmaz, kendi geleceğini kutaracak adımlar atmalısın, ailen sana maddi yönden yardım etmemesi demek ileride yaşın büyünce seni sokağa atacağız demek gizli kapaklı, aslında şu şekilde düşünmen gerekli ben her an sokağa atılabilirim o yüzden geleceğimi kutarmak adına ya ders çalışmalıyım ya da para kazanmalıyım yoksa vakit gelince saçma sapan işlerde köle olarak hayatını sürdürürsün önüde de fakir zor durumda bir kız gelir ona bakarak yaşamına devam edersin.

Senin durum aslında çok kötü sen farkında değilsin bu şekilde yaşamaya devam edersen sonun hiç iyi olmaz, kendi geleceğini kutaracak adımlar atmalısın, ailen sana maddi yönden yardım etmemesi demek ileride yaşın büyünce seni sokağa atacağız demek gizli kapaklı, aslında şu şekilde düşünmen gerekli ben her an sokağa atılabilirim o yüzden geleceğimi kutarmak adına ya ders çalışmalıyım ya da para kazanmalıyım yoksa vakit gelince saçma sapan işlerde köle olarak hayatını sürdürürsün önüde de fakir zor durumda bir kız gelir ona bakarak yaşamına devam edersin.

Haklısınız hocam fikir olarak nasıl çalışabilirim çünkü içimde gram istek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı