Depresyondan nasıl çıkabilirim?

sanırım psikologsun? İnsanlara öneri yaptım diye insanlara hakaret ediyor oldum sanırsam. Siz bir psikoloğa görünün isterseniz. Keşke her öneri veren psikolog olsaydı

kankacım kadını insan olduğu için seviyormuşsun ya erkek insan değil mi?
Knk "sen saçmalamışsın diyorsun" nerenle okuyon ya liseli ergen misin bu ne laf sokmaya çalışmalar neyse iyi geceler gerçekten büyümen lazım

Arkadaş yargılamayı çok seviyor kendisi tanrı complexinde olabilir.
tabii kanka aşka cinsel aşk olarak bakıp insanların duygularıyla oynayan görmemişsin gibi konuşuyorsun kendine biraz çeki düzen versen böyle olmazdın. Ek olarak bölümünün psikoloji olduğuna bile inanmak istemiyorum çünkü bu kötü görüşlerinle insanlara zarar verebilirsin diye düşünüyorum. Şimdi bloklayayım seni
Knk "sen saçmalamışsın diyorsun" nerenle okuyon ya liseli ergen misin bu ne laf sokmaya çalışmalar neyse iyi geceler gerçekten büyümen lazım
laf sokmaya çalışmadım görüşlerimi ima ettim. Önce insan olmaya çalış sonra da sütünü iç ve yat.

Benim tavsiyem unutmaya falan çalışmana gerek yok. Kısa sürede unutursun, keyfin yerine gelir. Ertesi gün tekrar anımsarsan gene döngüye girersin. Reddedilmiş olman bir hata değil. Denizde balık mı kalmamış kral? Bir süre canın sıkılır, eninde sonunda unutup gideceksin. Bunu bilerek günlük işlerine devam et. Aklına gelirse de gelsin, sen takılmaya devam et. Mutluymuş taklidi yapmana da gerek yok. Bu duygularının üzerine gitmeyi dene, burada yaptığın gibi birine derdini anlat. Kimsenin umrunda olmayacaksın (Belki umurlarındaymış gibi görünürler) ama içini dökmek işe yarar. İstersen bir kağıda döküp de imha edebilirsin. Aklından silmen gereken bir olay değil. Bir dahakinde aranızda bir ilişki olmadan bu kadar değer yüklememen için bir tecrübe olmuştur sana. Sana değer verenlere ver değerini. Böyle şeylerle canını sıkma. Kaybettiğin hiçbir şey olmadı. Kısacası böyle yaşamayı dene. Eninde sonunda kendine gelirsin.

Benim tavsiyem unutmaya falan çalışmana gerek yok. Kısa sürede unutursun, keyfin yerine gelir. Ertesi gün tekrar anımsarsan gene döngüye girersin. Reddedilmiş olman bir hata değil. Denizde balık mı kalmamış kral? Bir süre canın sıkılır, eninde sonunda unutup gideceksin. Bunu bilerek günlük işlerine devam et. Aklına gelirse de gelsin, sen takılmaya devam et. Mutluymuş taklidi yapmana da gerek yok. Bu duygularının üzerine gitmeyi dene, burada yaptığın gibi birine derdini anlat. Kimsenin umrunda olmayacaksın (Belki umurlarındaymış gibi görünürler) ama içini dökmek işe yarar. İstersen bir kağıda döküp de imha edebilirsin. Aklından silmen gereken bir olay değil. Bir dahakinde aranızda bir ilişki olmadan bu kadar değer yüklememen için bir tecrübe olmuştur sana. Sana değer verenlere ver değerini. Böyle şeylerle canını sıkma. Kaybettiğin hiçbir şey olmadı. Kısacası böyle yaşamayı dene. Eninde sonunda kendine gelirsin.
Tavsiyen için teşekkürler:)
Başka birine aşık ol. Çözüm baya işe yarıyor. Daha yaşın genç ileride bir sürü kadın çıkacak. Aşk denilen şeyin Bilim insanları, beyinde salgılanan bir hormondan olduğunu ve bunun 3 yıl sonra bitiyor diyorlar. Ciddende bir süre sonra yavaş yavaş unutuyorsun ve başka kızlardan da hoşlanmaya başlıyorsun.
Tavsiyen için sağol fakat ben başka birine aşık olamıyorum ondan vazgeçemiyorum yani
ağlamak istiyorum içimi boşaltayım diye olmuyor ama ağlayamıyorumda iyice ruhsuz oldum tepkisizim yani

Düşündükçe daha çok düşünür insan. Ve yalnız iken hiç durmadan düşünür. Size tavsiyem sosyal aktivitelere önem verin bir dost edinin. Yaşadıklarınızı anlatın. Yani hep meşgul olun. Bu hem size yeni özellikler ve arkadaşlar kazandırır hem de bu sıkıntıdan kurtarız.

Tavsiyen için teşekkürler:)

Tavsiyen için sağol fakat ben başka birine aşık olamıyorum ondan vazgeçemiyorum yani
ağlamak istiyorum içimi boşaltayım diye olmuyor ama ağlayamıyorumda iyice ruhsuz oldum tepkisizim yani
Aşık olacaksın kanka. Sen kafayı çok takıyorsun. Biraz kendini rahatlat. Hemde kız seni reddetmiş o iş olmaz. Umudu kes ondan.

Yeni konular

Geri
Yukarı