Derin nefes alırken kalpte ağrı

SüperX

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
2 ay önce kalp çarpıntım vardı doktora gittik. 2 kere ekoya girdim, doktor bir şeyin yok dedi, eve geldik aradan 1 ay geçti. Yatakta yatarken kalbimde ağrı oluyor. Bazen nefes alırken de ağrıyor. Ne yapsam sizce?

Aynısı bende 1 yıldır oluyor ve halada oluyor.

Çok derin nefes alınca kalbine bıçak saplamışlar gibi oluyor değil mi çok kısa bir süre? Öyleyse aynısı bende oluyor ama ara sıra.

Ben bu sorunu cocuklugumdan beri yasiyorum. Bende de ayni sekilde hicbir sey yok. Doktor kaslar ile alakali diyor. Mümkün oldukca sol tarafiniza yatmamaya calisacaksiniz. Carpinti gibi durumlarda ise bu sorun daha cok meydana geliyor.

Eger gereken tüm testleri yaptiysaniz fazla kafaniza takmayin. Muhtemelen sizde de kaslarla alakalidir.

2 ay önce kalp çarpıntım vardı doktora gittik. 2 kere ekoya girdim, doktor bir şeyin yok dedi, eve geldik aradan 1 ay geçti. Yatakta yatarken kalbimde ağrı oluyor. Bazen nefes alırken de ağrıyor. Ne yapsam sizce?
Kaç yaşındasınız? Ayrıca benzer olayı 2-3 yıl önce yaşamıştım. Hastaneye gittiğimizde ise bir sıkıntım olmadığını söylemişlerdi. Göğüs kafesime( kalbime yakın bölgede) hançer saplamışlar gibi bir acı ile ağrı oluyordu. Neredeyse haftada bir bu olayı yaşıyordum desem doğru olur. Bunların çoğunu gece yatakta yaşıyordum genellikle. Geceleri ince giyip rüzgar alarak uyuduğunuzdan oluyor olabilir mi? Uyurken Cam balkon tarz yerlerden rüzgar esiyorsa bunun olma olasılığını daha da arttırıyor.

Ben de yaşıyorum, yaklaşık bir dk. boyunca derin nefes alamıyorum. Yanlış bilmiyorsam kalp değil de kaslarla alakalı. Yine de emin olmak için başka bir doktora gidip bu şekilde anlatabilirsiniz, çevremde de bu durumu yaşayan bir arkadaşım var, sanırım oldukça yaygın.

Yeni konular

Geri
Yukarı