Ders çalışma isteği kazanma

İsteyip de tembellik ediyorsan zorla,
İstemeyip de tembellik ediyorsan başka bir işe zorla,
İstemeyip ama çalışıyorsan da derhal bırak.
Olay basit.

Öncelikle o vakti azaltmaya çalış. Derslerine de zaman ayırmalısın.

Hocam anlık olarak başladım hocanın verdiği soruları da çözdüm birkaçtane kaldı ama çok zorlandım sıfırdan polinomlara cumartesi başlayıp toparlamam gerek adeta bitmişim matematikte umarım bir an önce toparlarım teşekkürler.
Bende yarından itibaren düzene koyacağım.
Umarım planlı ve düzenli çalışırsınız.

Ne yaptınız hocam bir yazayım dedim.

Hocam anlık olarak başladım hocanın verdiği soruları da çözdüm birkaçtane kaldı ama çok zorlandım sıfırdan polinomlara cumartesi başlayıp toparlamam gerek adeta bitmişim matematikte umarım bir an önce toparlarım teşekkürler.

Ne yaptınız hocam bir yazayım dedim.

Hocam Instagram ve Reddit'i telefondan silmem gerçekten benim için iyi olmuş bunu fark ettim normalde bir sürü plan kurar yarın bozulurdu ve hep yarına ertelerdim ama bugün gerçekten benim için iyi geçti.
Hocam daha önünüzde uzun bir süre var ben 9'um benim önümde daha uzun bir süre var ama uzun süre var diye de çalışmamak çok iyi bir şey değil zaten bununda farkına varmışsınız bile.
Size kolay gelsin umarım hedeflerinizi yapabilirsiniz.

Ben de 15 tatilde manita yaptım, günde 4-5 saat çalışıyordum (11. sınıfım) ve tüm düzen altüst oldu şimdi. Tekrar eski ders çalışma isteğimi geri kazanmaya çalışıyorum, umarım başarabilirim...

Geri
Yukarı