Ders ders bıktım artık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam siz yine iyisiniz ben 09:10'dan (Arada 40 dakikalık öğlen tatili var) 16:00'a kadar dersteyim
Eğer etüt olursa 16:45'e kadar ama olacak o kadar yapacak bir şey yok.
Aman ne zorluklarla geçen bir hayat hikayesi. Yaşın maksimum 15. Senden para bekleyen yok. Seni çalıştıran yok. Tek yapman gereken şey, ders çalışmak. Derse girmek.
Evdesin, PC başında ne güzel ders işliyorsun. 7 saat oyun oyna deseler 10 saat bile oynarsın ama canlı ders mi fazla geldi?

Biz de bıktık ama çalışmak lazım hocam. Bu devirde çalışmadan hiçbir şey olamıyorsun maalesef.

Aman ne zorluklarla geçen bir hayat hikayesi. Yaşın maksimum 15. Senden para bekleyen yok. Seni çalıştıran yok. Tek yapman gereken şey, ders çalışmak. Derse girmek.
Evdesin, PC başında ne güzel ders işliyorsun. 7 saat oyun oyna deseler 10 saat bile oynarsın ama canlı ders mi fazla geldi?

Hocam alakası yok benim maks 30dk PC oynama sınırım var ve bu telefon içinde aynı

Herkese selam. Biraz içimi dökmek istiyorum. Ben hayattan çok sıkıldım. Sabahın 8'den 13'e kadar bilgisayar başında ders dinlemekten yoruldum. Gözlerim acıyor artık. Ha oyun oynarken de 5-6 saat bakıyorsun derseniz en son adam akıllı 6. sınıfta oyun oynamışımdır. Neyse dersler bitiyor 1 saat sonra yine ders çalışıyorum ama isteyerek değil çünkü sıkıldım Almanya'daki kuzenim 16 yaşında gezmekten başka bir şey yapmazken ben burada sabahtan akşama kadar masa başında ders çalışmaya çalışıyorum. Hafta sonları arkadaşlarla Discord'a giriyoruz 5 kişiyiz 4'ü Minecraft oynarken benim bilgisayarım çok kotu olduğu için oynayamıyorum. Tek aktivitem uyumak dizi izlemek ders çalışmak. Ot gibi yaşıyorum. 16 yaşında birinin yaşamı bu olmamalı. Bu olmamalı.

Dostum kendini şanslı görmelisin. İnan bana. Dersimiz saat 08:00'da başlıyor ve 20:20'de sona eriyor. Üstüne üstlük sürekli ödev veriliyor. Hatta o kadar ödev veriliyor ki eksiksiz tamamlamak mümkün değil. Çünkü zamanımız yok. Beden derslerinde(evet uzaktan eğitimde), görsel derslerinde veya dinlemeye gerek olmayan derslerde sürekli ödev yapmamıza rağmen hala eksiksiz ödevleri bitirmek mümkün değil. Yaşıtız bu arada. Arada bir dizi izleyebildiğini söylüyorsun. Onu da yapamıyoruz. Dersler bittiğinde gece olmuş oluyor. Uyuyana kadar ödev yapıyoruz. Ve şu anda mu mesajı sana derste yazıyorum. Bütün sınıf hatta okul bitmiş durumdayız. Bu da yetmezmiş gibi yarıyıl tatilinde ders yapacaklarını söylüyorlar. Gerçekten diyecek bir şey bulamıyorum...

Ben de sabah giriyorum, bazen 08:50, bazen 08:00 ama yine de iyisin :) Ben de sabah dersi fazla anlamıyorum, hoca bıdıbıdı konuşuyor, kafam ağrıyor :D

Yapacak bir şey yok maalesef, dişimizi sıkmamız lazım. Geleceğimiz yine bizim ellerimizde, ne olursa olsun. Krizi fırsata çevirmemiz gerekiyor.

Herkese selam. Biraz içimi dökmek istiyorum. Ben hayattan çok sıkıldım. Sabahın 8'den 13'e kadar bilgisayar başında ders dinlemekten yoruldum. Gözlerim acıyor artık. Ha oyun oynarken de 5-6 saat bakıyorsun derseniz en son adam akıllı 6. sınıfta oyun oynamışımdır. Neyse dersler bitiyor 1 saat sonra yine ders çalışıyorum ama isteyerek değil çünkü sıkıldım Almanya'daki kuzenim 16 yaşında gezmekten başka bir şey yapmazken ben burada sabahtan akşama kadar masa başında ders çalışmaya çalışıyorum. Hafta sonları arkadaşlarla Discord'a giriyoruz 5 kişiyiz 4'ü Minecraft oynarken benim bilgisayarım çok kotu olduğu için oynayamıyorum. Tek aktivitem uyumak dizi izlemek ders çalışmak. Ot gibi yaşıyorum. 16 yaşında birinin yaşamı bu olmamalı. Bu olmamalı.
Ben 9'dan 16:20'ye kadar PC başında duruyorum.

Haha klasik ergen tavırı son seneyim hocam sabah 8 akşam 4 ders akşam etüt sabaha kadar kendim ders sonra zamanında 10-15 saat Minecraft oynardık mcsg badlion ah ah gözümden yaş geldi şimdi.

Hocam alakası yok, benim maksimum 30 dakika PC oynama sınırım var, ve bu telefon içinde aynı.
Koskoca cümlede sadece ona mı takıldın? Hem canlı derste okumanı da geliştir. Ben sana oynama sınırın 10 saat mi dedim? Sana 7 saat oyna deseler 10 saat bile oynarsın dedim. Okumayı da geliştir.

Hocam bende derste oyuna giriyorum Technopat'a giriyorum. Şu an olduğu gibi.
Ben de hoca yoklama alırken veya ders dışında konuşurken buraya geliyorum. Yoksa çekilmiyor canlı ders.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı