Dershanedeki bir kıza aşık oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@lozanwalsh Lise Sınavı puanın hayatında bir etkisi olacak her zaman , ama kızla napacaksın bu yaşta? Yani tabi kurgu değilse LoL

Öyle deme benim kız arkadaşım da toxicti sevilmezdi ben de öyleydim. Kader bizi birleştirdi düşün , daha da toxic davranıyoruz.
Yok harbiden 1-2 yıldır düşünüyorum da bana olacak gibi gelmiyor. Çevredeki bütün kızlar kötü olunca harbiden soğudum.

Açılmaktan başka size bir şey söylemeyeceğim. Anlattığınız üzerine iyi birine benziyor ama sınav seneniz olduğun için çok bağlanmasanız iyi olur.

Simiti havada mi tutuyordun, nasil islanmadi? Nasil ustune su dokuldugunu hissetmiyorsun da sana gulmeye basladiktan sonra bakıp farkediyorsun? Nasil hicbir sey olmamis gibi simitini yiyerek sinifa gittin, insan gider bi pecete bulur kurulanir vs. ama sen sanki hayattaki tek amacin simit yemekmis gibi sinifa gidiyorsun. :) Bana pek inandirici gelmedi, bir de o peceteyle silerken bakisma sahnesi tam turk dizilerindeki %200 ses muzik ile yapilan 12 dakikalik bakisma gibi.

Kurgu degilse de git soyle, 1 haftadir seni ozledim de bir sey de, biz nereden bilelim? Sanki biz seviyoruz.
Simit ıslanmadı yazmamıştım eğer doğru okuduysanız. ÇOK ıslanmamıştı. Bir kısmı ıslanmıştı,orasını yemedim. Geriye kalan kısma da 1-2 damla su gelmişti.
Merdivenleri koşarak çıkıyordum. Bir anda kıza çarpınca afalladım. Afallama kısmı 1-2 saniye sürdü.
O kadar insanın ve aşık olduğun kişinin önünde böyle bir hata yapinca utancından yüzümü kaldıramayacak duruma geldim.

Simit ıslanması yazmamıştım eğer doğru okuduysanız. ÇOK ıslanmamıştı. Bir kısmı ıslanmıştı,orasını yemedim. Geriye kalan kısma da 1-2 damla su gelmişti.
Merdivenleri koşarak çıkıyordum. Bir anda kıza çarpınca afalladım. Afallama kısmı 1-2 saniye sürdü.
O kadar insanın ve aşık olduğun kişinin önünde böyle bir hata yapinca utancından yüzümü kaldıramayacak duruma geldim.
Konu kızdan simite doğru döndü. 😀

Şuan asıl meselemiz simitin nasıl ıslandığını bulmak.

Konu kızdan simite doğru döndü. 😀

Şuan asıl meselemiz simitin nasıl ıslandığını bulmak.
? Mesajı yazan kişinin yanlışlarını düzeltiyorum. Konu simide geldi evet çünkü bir çok kişi doğru düzgün okumadan yorum yazıyor. Ben de en ufak detaya kadar açıklamak zorunda kalıyorum.

Olum bir ben mi bu hayatı dümdüz yaşamışım. Bayağı aval aval okula gidip gelmişiz ya 😃 düşük bütçeli brazilya dizisi olur bundan😃
Biz 8.sınıftayken bizim sınıf neredeyse full Tiktok çekiyordu. Biz becerememişiz yaşamayı. 😕

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı