Dershaneye gitmek evde çalışmaktan daha mı mantıklı?

Ne yaptınız öyle hocam 😅 şimdi açık konuşmak gerekirse sistem berbat daha doğrusu nüfus çok sistemi eleştirmenim bir mantığı yok. dizi/film başlarsanız geçmiş olsun zaten. Fakat ben trafiği hesaba katmadım ben küçük şehirde yaşadığım için. Öte yandan kusursuz yazmışsınız söylenecek sözde kalmadı. Ben size başarılar diliyorum.

Hocam hayatsız olmak gerekiyor. Hadi tamam 12 de belki bırakırsdın dizi filmi de şimdidden bırakmak cidden kötü. Hem haftada iki saat eğlenceyi, günlük 40 dk keyfi çok görmemek lazım. Abartı gibi yazmışım ama gerçek bu. Dershane okul derken üniye gideceğim. Oradan askere. Ben bunları atlattıktan sonra kardeşime sıra gelecek ve o yapacak. Aradan yıllar geçmiş oluyor.

Ve 1 saat yolculuk cidden iyimser. Eğer adam akıllı dershane istiyorsam okul çıkışı metroyla 35 dk gideceğim. Buna bekleme ve yürüme dahil değil. Sonra dönüşte yine bekleme kısı dışında 35 dk metro yapıp 40 dk otobüs yapmam gerekiyor. O saatlerde otobüsü de geç gönderiyorlar. Birini kaçırırsan 30 dk bekleyeceksin. Çok zor hocam çok. Evde 6 saat çalışırım başaramazsam da yapacak bnir şey yok. Belki mezuna kalır giderim dershaneye. Bu da istemediğim bir şey ama yapacak bir şey yok. Belki matematiğe özel ders alırım. Koçluk denerim. Okul kursuna giderim.

Hocam hayatsız olmak gerekiyor. Hadi tamam 12 de belki bırakırsdın dizi filmi de şimdidden bırakmak cidden kötü. Hem haftada iki saat eğlenceyi, günlük 40 dk keyfi çok görmemek lazım. Abartı gibi yazmışım ama gerçek bu. Dershane okul derken üniversiteye gideceğim. Oradan askere. Ben bunları atlattıktan sonra kardeşime sıra gelecek ve o yapacak. Aradan yıllar geçmiş oluyor.

Ve 1 saat yolculuk cidden iyimser. Eğer adamakıllı dershane istiyorsam okul çıkışı metroyla 35 dk gideceğim. Buna bekleme ve yürüme dahil değil. Sonra dönüşte yine bekleme kısı dışında 35 dk metro yapıp 40 dk otobüs yapmam gerekiyor. O saatlerde otobüsü de geç gönderiyorlar. Birini kaçırırsan 30 dk bekleyeceksin. Çok zor hocam çok. Evde 6 saat çalışırım başaramazsam da yapacak bnir şey yok. Belki mezuna kalır giderim dershaneye. Bu da istemediğim bir şey ama yapacak bir şey yok. Belki matematiğe özel ders alırım. Koçluk denerim. Okul kursuna giderim.

Harbi işiniz fena ben size başarılar diliyorum umarım her şey istediğiniz gibi olur.

Geri
Yukarı