Dershaneye gitmekten korkmak

Dershane ile anlattıklarının ne alakası var nasıl bir mantık kurmamız gerekiyor.

Orada detaylı anlattım ne yapabilirim diye ne ne alakası var? Mantık kuramıyorsanız hocam boş verin.
Başınıza şapka takmayı ihmal etmeyin, havalar bayağı sıcak. Konuyu ailenize de açabilirsiniz birkaç gün onların yanında gidebilirsiniz.

Tamam şapka var şapka takarım o zaman.

Daha anlaşılır bir dille kendinizi ifade eder misiniz? Dediğinizden hiçbir şey anlamadım.

Şimdi dershaneye çok yaklaştım yola çıkacaktım sonra gideceğimö yol benim kafamda uzamaya başladı yani nasıl desem değişik bir şey sonra başım döndü sonra eve döndüm. Tavsiyenizi soruyorum.

Orada detaylı anlattım ne yapabilirim diye ne ne alakası var? Mantık kuramıyorsanız hocam boş verin.

Başına yolda yürürken güneş geçmiş ya da başka bir sıkıntın var. Bana bunun dershaneden korkmakla ne alakası olduğunu anlatır mısın? Detaylı anlattım dediğin şey bu:

Yola tam çıkacaktımki okul hemen soldaydı yola çıkayım derken yol uzamaya başladı yani benim kafamdan sonra başım döndü.

Başına yolda yürürken güneş geçmiş ya da başka bir sıkıntın var. Bana bunun dershaneden korkmakla ne alakası olduğunu anlatır mısın? Detaylı anlattım dediğin şey bu:

Buraya ekmek almayamı gidiyorum ne diyeyim korkuyorum neden korkuyorum diyeceğim? Ekmek almaktan mı?

@Slayer2021 şapka takın, olabildiğince hızlı ve gölgelerden gitmeye çalışın.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Hocam kusura bakmayın ama cümleleriniz arapça'dan daha karışık. Dershaneden korkuyorum demişsiniz sonra başıma güneş geçtiği için yol gözümde uzadı falan yazmışsınız hiçbir şey anlamadım. Anladığım kadarıyla sorununuza yardım edeyim. Sanırım dershaneye hiç gölge olmayan bir yoldan gidiyorsunuz ve güneşli hava size zorluk çıkartıyor. Eğer doğru anladıysam size önerim yanınızda şemsiye veya şapka ve soğuk bir su taşımanız olur.

Geri
Yukarı