Alkol kullanmak dertlerimizi unuttur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dertli olduğumu kim söyledi? Konuyu başka yerlere çekmeye çalışmana gerek yok.
Bak kardeşim olay bu işte, düşünsene birisi dertli olduğunu belirtip alkol markası soruyor yahu tek amacım kafamın biraz rahatlaması çünkü diğerleri artık su gibi geliyor. Bak sadece bunu sordum konuyu dağıttınız.

Bak kardeşim olay bu işte, düşünsene birisi dertli olduğunu belirtip alkol markası soruyor yahu tek amacım kafamın biraz rahatlaması çünkü diğerleri artık su gibi geliyor. Bak sadece bunu sordum konuyu dağıttınız.
Kokain çek.

(!)

Dertlerinden kaçış yolu bulamadığı için içenleri gördüm, içerken özlediği insanları anlatıp içini boşaltanları gördüm. Ancak, alkolle unutan ya da dertlerine çözüm getireni henüz göremedim.

Sana iç, içme edebiyatı yapmayağım. Bu senin hayatın, benim ilgi alanıma girmiyor. Bu yüzden belirttiğim konuları geçip, yine de içmek istiyorsan önerimi yapacağım.

Nevale: 35cl. Olmeca tekila, 35cl. Jagermeister, 1x Kırmızı Tuborg, 1x Amsterdam Navigator, 2x Volim.

Hazırlanış: 20cl. tekila, 20cl. Jagermeister, 50cl. Volim, 20cl. Kırmızı Tuborg, 20cl. Amsterdam Navigator' u cam kavanozda karıştırıp, neredeyse buz gibi olacak şekilde viski bardağında içeceksin. Mutlaka buz takviyesi şart, ciğerini soğutsun.

Alkolde önemli olan para değil, hangi alkolün ne etkilere yol açtığını bilmektir. Uzun süredir tüketen birisi olarak, dertlerini hatırlamaya vakit kalmayacağın bir kokteyl hazırladım senin için.

Bünyene güvenmiyorsan kesinlikle denememeni öneririm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı