Dertlerimizi Paylaşalım

Çok doğru uzo. Ama kafaya takmayalımda ne yapalım. Üstüne gidipte çözmekten başka bi seçeneğimiz yok. Kaçan kovalanır daha fazla dert çıkar ortaya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl alabilirim peki? Zaten babandan para isteme falan demişsin başka kimden isteyeceğim gidip banka falan soyacağım o kaldı yani ;)

Banka soymak? Şuna emin olabilirsin bankalar seni soyacak... Soyacak dedim ya oraya farklı bir kelime de koyabilirsin, senin yaratıcılığına kalmış :)

- - - Güncellendi - - -

Çok doğru uzo. Ama kafaya takmayalımda ne yapalım. Üstüne gidipte çözmekten başka bi seçeneğimiz yok. Kaçan kovalanır daha fazla dert çıkar ortaya.

Oğlum ben ilk aşkımın yüzünü unuttum neredeyse... Sonsuza kadar o mu olucak sanıyorsun? Daha ne yavrular görüceksin. Gelene hay hay, gidene bay bay...

Geçmem gereken 5 ders var. Giresun'a taşınıyoruz ve ben bu durumdan nefret ediyorum. Hayatımda ki hiçbir değişikliği sevmem. Odamın tasarımının değişmesi en basit örnek. Zayıfsız geçersem Giresun'a gitmemem için bir bahanem olmuş olacak ve İstanbul'da kalacağım. Bu dönemi zayıfsız geçmem gerek. Onun dışında hepimizin olduğu gibi para :D

Nasıl alabilirim peki? Zaten babandan para isteme falan demişsin başka kimden isteyeceğim gidip banka falan soyacağım o kaldı yani ;)

Valla yaşınız 20 olduysa benden çok paranız var demektir :D Her gün 5-10 lira koysan iyi para toplanıyor :D

Çalışmak çok güzel bir şey yav, bir çalışın haftalık paranın tadına varınca evde oturamayacaksınız. "Ulan be günde 5 TL ile nasıl para topluyordum" Diyeceksiniz. :D

Zaten bu yaz çalışacağım büyük ihtimalle.

Babam dalgasına " Sana bir ışık tutacam, su satar arabaların önüne atlarsın abi silim, abi silim diye " falan diyor. :D
Bakkalın tekinin yanına girsem bilmediğim konularda adamın başına dert olmak istemiyorum :D Ne yaptıracağını bilmiyorum yani. Zor valla.

Benim gözümde günlük 30-40 lira var en azından.

Banka soymak? Şuna emin olabilirsin bankalar seni soyacak... Soyacak dedim ya oraya farklı bir kelime de koyabilirsin, senin yaratıcılığına kalmış :)

- - - Güncellendi - - -

Oğlum ben ilk aşkımın yüzünü unuttum neredeyse... Sonsuza kadar o mu olucak sanıyorsun? Daha ne yavrular görüceksin. Gelene hay hay, gidene bay bay...

İlk aşkımın bırak adını yüzünü bende hatırlamıyorum abi. Ama kalp buda her zaman çarpar. Zamanında benim aşık tanıdıklarıma bende öyle diyordum. Gelene hay hay, gidene bay bay :D. Küçükken sevgilim olursa onunla evlenene kadar kalırım diye düşünüyordum.

Geri
Yukarı