Tanışalım, Konuşalım, Dertleşelim

@Toprak Aga Dostum maalesef görüşlerine katılamayacağım. Bir konuda haklısın; psikologlar ilişkinin dinamiklerine hakim oluyorlar fakat yine de sinirleri alınmış, melek gibi insanlar olmuyorlar. Bu yüzden eğer psikolog biriyle tanışırsan sadece psikolog olduğu için sevgili olmanı tavsiye etmem.

Ha evet belki diğer meslek erbabı insanlardan bir tık daha iyi bir ilişkin olur bir psikolog ile ama yine de peşin yargı ile yaklaşma sen dostum. İyice düşün taşın. :I

@Toprak Aga Dostum maalesef görüşlerine katılamayacağım. Bir konuda haklısın; psikologlar ilişkinin dinamiklerine hakim oluyorlar fakat yine de sinirleri alınmış, melek gibi insanlar olmuyorlar. Bu yüzden eğer psikolog biriyle tanışırsan sadece psikolog olduğu için sevgili olmanı tavsiye etmem.

Ha evet belki diğer meslek erbabı insanlardan bir tık daha iyi bir ilişkin olur bir psikolog ile ama yine de peşin yargı ile yaklaşma sen dostum. İyice düşün taşın. :I
Psikolog bayanlar ilgimi çekiyor ama abi

Adım Emirhan, Soyadım Ertunç. 14 yaşındayım. Beşir Balcıoğlu Anadolu Lisesinde okuyorum. 9. sınıfta okuyorum, okulumdan forumda olanlar varsa gerçekte de konuşmak isterim.
Hangi il ve ilçede peki? Ben vallahi İstanbul'da yaşıyorum profilimde göreceğin gibi. Bizim okulda sadece 3-4 kişi forumda var o kadar.

Adım Emirhan, Soyadım Ertunç. 14 yaşındayım. Beşir Balcıoğlu Anadolu Lisesinde okuyorum. 9. sınıfta okuyorum, okulumdan forumda olanlar varsa gerçekte de konuşmak isterim.
Dostum sence Fen Lisesi nasıl? Tavsiye eder misin? Şuan bende 9. Sınıfa gidiyorum hatta Özel Okula gidiyorum fakat 11. ve 12. Sınıfımı Özel Fen Lisesinde okumak istiyorum. Tavsiyelerini, görüşlerini bekliyorum.

Derslerinde başarılı, okulumun temsilcisi, teknolojiye ilgi duyan biriyim. Yukarıdaki arkadaş gibi teknolojik parçaları evimde biriktiririm. Arkadaşlarım ile iyi geçiririm. Sınıfımın en büyüğüyüm. Vaktimin en az yarısını boş kalınca bu forumda ve bilgisayar başında geçiririm. Yakında Allah izin verirse AutoIt rehberleri yapıp stoklamaya başlayacağım burada paylaşmak için. Kırılganım ve duygusalım. Araştırmayı severim özellikle de teknoloji dışında kimya ile ilgili konulara ilgi duyarım. Tatil vakitleri geç yatan geç kalkan bir insanım sanırım biraz uykucuyum. Oyuncu bir kişiliğim var. FPS oyunlarında arkadaşlarımı ezerim resmen. İbadetlerimi düzenli yaparım. Çok kitap okurum. Okumaktan ve bilgisayara bakmaktan gözümde kuruluk ve kapaklarda iltihaplanma meydana geldi doktor yazın kitap okumayı bana uzun süre yasakladı. Şiir yazarım ilçede birinciliğim bile var. Din konularında tahammülsüzüm dinimi ve görüşümü savunurum. Vatanseverim ve ırkçılığa karşıyım. Sayısal zekam var sanatsal zekam yok. Resimlerim güzel olmaz ve iyi müzik aleti çalamam.

Yalakalık, yalancılık, dedikodu, aşırı küfür, mafya babası edası ile gezmek, şımarıklık en nefret ettiğim huylardır. Hak edenlere lafımı yapıştırırım. Haksızlığa tahammülüm yok. Emir verilmesinden nefret ederim kimsenin kölesi değilim.

Kendimi övmek gibi oldu ama övünmeyi hiç sevmem. Konuda kendimizi anlatmamız istendiği için anlattım.
Dostum vallahi biz birbirimize benziyoruz ha, bayağı bir ortak yönümüz var. Galiba iyi anlaşacağız seninle.

Derslerinde başarılı, okulumun temsilcisi, teknolojiye ilgi duyan biriyim. Yukarıdaki arkadaş gibi teknolojik parçaları evimde biriktiririm. Arkadaşlarım ile iyi geçiririm. Sınıfımın en büyüğüyüm. Vaktimin en az yarısını boş kalınca bu forumda ve bilgisayar başında geçiririm. Yakında Allah izin verirse AutoIt rehberleri yapıp stoklamaya başlayacağım burada paylaşmak için. Kırılganım ve duygusalım. Araştırmayı severim özellikle de teknoloji dışında kimya ile ilgili konulara ilgi duyarım. Tatil vakitleri geç yatan geç kalkan bir insanım sanırım biraz uykucuyum. Oyuncu bir kişiliğim var. FPS oyunlarında arkadaşlarımı ezerim resmen. İbadetlerimi düzenli yaparım. Çok kitap okurum. Okumaktan ve bilgisayara bakmaktan gözümde kuruluk ve kapaklarda iltihaplanma meydana geldi doktor yazın kitap okumayı bana uzun süre yasakladı. Şiir yazarım ilçede birinciliğim bile var. Din konularında tahammülsüzüm dinimi ve görüşümü savunurum. Vatanseverim ve ırkçılığa karşıyım. Sayısal zekam var sanatsal zekam yok. Resimlerim güzel olmaz ve iyi müzik aleti çalamam.

Yalakalık, yalancılık, dedikodu, aşırı küfür, mafya babası edası ile gezmek, şımarıklık en nefret ettiğim huylardır. Hak edenlere lafımı yapıştırırım. Haksızlığa tahammülüm yok. Emir verilmesinden nefret ederim kimsenin kölesi değilim.

Kendimi övmek gibi oldu ama övünmeyi hiç sevmem. Konuda kendimizi anlatmamız istendiği için anlattım.

Bir dakika.! Bu benim.! :)

İstanbul/Beylikdüzü'nde
Çok güzel bir yerde yaşıyorsun vallaha dostum, bende Ümraniye'deyim daha doğrusu evimin hemen 2km aşağısı Ataşehir. :D :D Yaşadığım mahalle güzel değil ama bahsettiğim o aşağı taraflar çok güzel yerler, ünlüler bile var vallaha. :D

14 yaşında lise öğrencisiyim. Teknoloji tutkunuyum. Birinin bana emir vermesi, küçümsenmek, sözümün kesilmesi en sevmediğim şeyler. Ders çalışmaktan nefret ediyorum. Çok hızlı düşürürüm ve zihnim daima bir şeylerle meşgul olur. İstersem her şeyi başarabilirim.

14 yaşında lise öğrencisiyim. Teknoloji tutkunuyum. Birinin bana emir vermesi, küçümsenmek, sözümün kesilmesi en sevmediğim şeyler. Ders çalışmaktan nefret ediyorum. Çok hızlı düşürürüm ve zihnim daima bir şeylerle meşgul olur. İstersem her şeyi başarabilirim.
Ders çalışmazsan bir şey olmaz o zaman senden. Bende bir zamanlar tembeldim aklım başıma geldi artık. Senin gibi lise 1'e gidiyorum ve sadece 3 dersim hariç diğer notlarımın hepsi 85-90-95 vallaha. :D :D Nedense şu liseye geçtiğim zaman kafam çalışmaya başladı, çok tuhaf bence ama ortaokulda matematik problemi çözemezdim fakat artık hepsini takır takır yapıyorum ve hoca konuyu anlatmadan anlıyorum. Sence de bu yaşadığım şeyler tuhaf değil mi dostum? :) :)

@Neşeli Enginar bakıyorum da çok neşelisin. Ama ben neşeli değilim çünkü seni sevmiyorum Enginardan nefret ederim! Annem bana 4 yıl önce bir çorba yapmıştı bende bayıla bayıla yedim sonra bu "Enginar Çorbası" dedi ve çok kötü kustum :kus::kus: O günden beri hiçbir şekilde yemiyorum ve tavsiye etmiyorum. :ROFL::ROFL:

@Neşeli Enginar kardeş Enginarın kilosu ne kadar? Profilinde "Kilopat" yazıyor, artık imzanı şöyle yaparsın;

"Enginarın kilosu Kilopattır." :D :D Sesli güldüm la resmen. :D :D

Merhaba :)
Adım Bayram. 16 yaşındayım, Malatya'da bir meslek lisesinde 12. sınıfa gidiyorum.
Gümrük Müşavirliği'nde İhracat alanında stajyerlik yapıyorum.

İnsanı insan olarak değerlendirmek gerekiyor aslında. Burada öyle kişiler tanıyorum ki donanım hakkında bilgisi olmayanları aşağılayan...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı