Dertleşelim

Eğitim sistemi kökünden değişmesi lazım 3 kardeşim var şimdiden geleceklerini düşünüyorlar bu karmaşık sistemde inşallah tüm kardeşlerimizin hakkında hayırlısı bazı dönemler deneme tahtası olduk olmaya devam ediyor eğitimde

Kanka bu eğitim sistemi değişir ama ekonomi ülke durumları nolucak eğitim düzgün olsa ne yazar aldığın maaş iyi bir meslekte 750 dolar hayırlı olsun PS5 alırız artık
Esporcu olmayı düşünüyordum ama işler zora girdi gibi.

Kanka boş hayal bence direk geç o işi.

Tabi şartlar değişiyor bölge bölge bu konuda gelişmişlik düzeyi ile orantılı özellikle kendi şehrimden örnek verebilirim

Konu hortlıcak ama yorgunum hiçbir şey yapmama rağmen öyle bir yorgunluk ki hiçbir şey yapmak istemezsin her gün aynı şeyi tekrarlarsın saatler günlerce her şey boş gelir ders çalışmak istersin boş ver dersin her şeye artık hiçbir şeyi umursamak istemezsin her şeyin bitmesi icin beklersin millete imrenirsin güzel bir hayat geçiriyor diye sende hayatını toparlamak istersin ama her şey boş gelir uğraşmanın anlamı ne diye düşünürsün sonra boş ver dersin günler yıllar geçiyordur sende hiçbir değisiklik yoktur insanlar hayatları icin okulla uğraşırken sen hala aynısındır evden bile çıkmak istemezsin dersleri salmışsındır ve her şey bitmiştir senin icin artık umudun kalmaz sadece yaşamak icin yaşarsın tabii buna yaşantı denilirse.

Geri
Yukarı