Detaybilgisayar'dan Arctic MX-4 Almayın!

647624518

Hectopat
Makaleler
8
Bu yazıyı @deletedrandomstring138948'nin satın almış olduğu sahte Arctic MX-4 ve açmış olduğu konuya hitaben yazıyorum.

Satıcı adı vermiyorum ama aşağıdaki linkteki satıcıdan KESİNLİKLE termal macun alışverişi yapmanızı önermiyorum. Kendisi altına fotoğrafını koyacağım replika Arctic MX-4'lerden satıyor ve yüzlerce alıcı bu termal macunun sahte olduğundan bi' haber.

Ben de bi' haberdim. Orijinal diye aldığım termal macunu 6 ay bazılarınızın bilebileceği Toshiba Satellite A300'ümde kullandım ve 5. ayın ortalarında fanın normalden daha yüksek devirlerde çalıştığını, termal değerlerin daha yüksek olduğunu ve gerçek bir Arctic MX-4'ün bu kadar çabuk performans kaybedemeyeceğini fark ettim ve şırınganın şeklini orijinali ile karşılaştırdım. Orijinali ile karşılaştırdığımda termal macunun gerçek Arctic MX-4'ten çok farklı bir şırıngaya sahip olduğunu ve baskı kalitesinin daha kötü olduğunu gördüğüm an bu termal macunun sahte olduğunu fark ettim.
Şırıngayı 6 ay içinde bitirdiğim için kendi tarafımdan sizlere kanıtlayamıyorum, üzgünüm. Elime geçen termal macunun aynısının fotoğrafını gerçek olanı ile birlikte koyuyorum.

1621451284163.png

1621451300228.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünün yorumlarına bakılırsa çoğunluk sahte olduğuna kanaat getirmiş. N11 neden bunu takip etmez ki? Alan memnun, satan memnun mantığında sanırım. Teşekkürler bilgilendirme için.
Evet. Hatta ürünün sahte olduğunu yazan ilk bendim. Bunu yazana kadar kimsenin sahte mal aldığından haberi yoktu. Bunu alıp Technopat'ta konu açan arkadaş hakkında çok üzgünüm. Alın bu da yaptığım değerlendirme.
Adsız.png

Teşekkürler hocam tavsiye için. Ben epey önce almıştım, satıcıyı falan hatırlamıyorum. Üstündeki kod ile arctic çekilişine katılmıştım, kontrol sağladığımda orjinal görünüyordu. Bu durumda sahte olma ihtimali var mıdır?

Teşekkürler hocam tavsiye için. Ben epey önce almıştım, satıcıyı falan hatırlamıyorum. Üstündeki kod ile arctic çekilişine katılmıştım, kontrol sağladığımda orjinal görünüyordu. Bu durumda sahte olma ihtimali var mıdır?
Arctic'in kendi kontrol sekmesinden orijinal olduğu gözüküyorsa ve üstteki paylaştığım kriterleri karşılıyorsa orijinaldir.

Bir de bu fotoğrafı koyuyorum. Bazılarınızın işini görür.

1621450861241.png

Benim MX4'de fake ama hiç bir şekilde eksisini görmedim. Orjinaline tutuyor neredeyse performanslar.
Evet hocam, artık sahtesinin performansını bile tutturabilyorlar (bir süreliğine). Cidden şaşkınım.

Geçmiş olsun hocam. N11 ile iletişime geçerseniz belki bi ihtimal kupon iadesi yapar. En azından satıcıya olumsuz yorum bırakın eğer hâlâ süresi bitmediyse yorum hakkınızın. Benim videomu izlemişsindir, birebir orjinal yapmışlar tek falso verdikleri yer arkasında ki qr kodunun okumaması.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı