Çözüldü Detroit: Become Human Xbox kontrolcüsü ile nasıl oynanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Davion

Picopat
Daha fazla  
Ben kontrolcüyü bağladım ancak oyun mouse ve klavye için açılıyor. Steam ayarlarından da konfügrasyon yaptım Xbox kontrolcüsü için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyun açık değilken ayarları yapıyorsunuz değil mi?

Evet açık değilken yapıyorum. Bu oyuna özel de değil. Tomb Raider ile denedim yine hiçbir şekilde olmadı. Kontrolcü mü bozuk diye kontrol ettim titreşim gönderdiğimde titriyor.

Hallettim teşekkürler. Menüde gamepad ile gezindim ve gamepad ile açtım düzeldi.
Geniş ekran arayüzüne girip oradan başlatmayı denediniz mi?

Steam üzerinden hiç bir oyun açık değilken büyük ekran moduna giriniz.
1654517438110.png

Ardından, ayarlar>kontrolcü ayarları sekmesine giriniz.
1654517505224.png

Çıkan kısımdan bu ayarları uygulayınız. Ardından oyunda test edin.

1654517541576.png

Geniş ekran arayüzüne girip oradan başlatmayı denediniz mi?
Evet denedim
Steam üzerinden hiç bir oyun açık değilken büyük ekran moduna giriniz.
Eki Görüntüle 1410994

Ardından, ayarlar>kontrolcü ayarları sekmesine giriniz.
Eki Görüntüle 1410995

Çıkan kısımdan bu ayarları uygulayınız. Ardından oyunda test edin.

Eki Görüntüle 1410996
Ayarların hepsini yaptım burada gösterilen ama olmuyor mouse ile açılıyor Detroit Become Human ayarlardan kontrollere geldiğimde ise mouse hassasiyeti dışında bir şey çıkmıyor

Evet denedim

Ayarların hepsini yaptım burada gösterilen ama olmuyor mouse ile açılıyor Detroit Become Human ayarlardan kontrollere geldiğimde ise mouse hassasiyeti dışında bir şey çıkmıyor
Büyük modda oyunu açmadan girip, Kontrolcü seçeneklerine girip resim atar mısınız?
1654517684452.png

Aktardım en çok oy alanı girdiğimde hala mouse klavye ile açılıyor neden anlamadım.
Oyunu açtığımda kontorlcü yapılandırmasının yüklendiği hakkında da sorunsuz bildirim veriyor.

Aktardım en çok oy alanı girdiğimde hala mouse klavye ile açılıyor neden anlamadım.
Oyunu açtığımda kontorlcü yapılandırmasının yüklendiği hakkında da sorunsuz bildirim veriyor.

Evet açık değilken yapıyorum. Bu oyuna özel de değil. Tomb Raider ile denedim yine hiçbir şekilde olmadı. Kontrolcü mü bozuk diye kontrol ettim titreşim gönderdiğimde titriyor.

Hallettim teşekkürler. Menüde gamepad ile gezindim ve gamepad ile açtım düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı