Rehber Devasa RDR2 Grafik Ayarları ve Modlama

Hocam bu arada sanırım sizinde kurduğunuz maskeliyken onurunuzun düşmemesini sağlayan modu ve kendi bulduğum maskeliyken başımıza ödül konulmamasını sağlayan modu kurdum. Ancak aratınca maskeliyken kanun adamlarının bize saldırmadığı ya da birini öldürünce tüm insanların kaçmasını engelleyen bir mod biliyor musunuz? Ben aradım ama bulamadım.

Hocam bu arada sanırım sizinde kurduğunuz maskeliyken onurunuzun düşmemesini sağlayan modu ve kendi bulduğum maskeliyken başımıza ödül konulmamasını sağlayan modu kurdum.
Saydığınız iki modda oyunumda mevcut aslında. Rehbere eklemeyi unuttuğum bayaa bir mod var gibi hisettim şimdi.
Ancak aratınca maskeliyken kanun adamlarının bize saldırmadığı ya da birini öldürünce tüm insanların kaçmasını engelleyen bir mod biliyor musunuz? Ben aradım ama bulamadım.
Nexus'ta o tarz bir mod gördüm mü hatırlamıyorum. Karşıma çıkarsa sizi etiketlerim.

Saydığınız iki modda oyunumda mevcut aslında. Rehbere eklemeyi unuttuğum bayağı bir mod var gibi hisettim şimdi.

Nexus'ta o tarz bir mod gördüm mü hatırlamıyorum. Karşıma çıkarsa sizi etiketlerim.

Hocam bana kan arttıran mod ile euphoria çalışmadı gibi geldi sizde bakar mısınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1706111580362.png

Hocam bunun çözümü nedir acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı