Oyun Devil May Cry 5 98,50 TL

Hocam 3 yine oynanış olarak çok iyi yani işi kurtarıyor fakat 1 ve 2 her anlamda kötü oyunlar.
1-2 sadece grafik anlamında kötü. Zamanına göre mükemmel oyunlar orası ayrı. 3’e gelirsek zamanımızdaki oyunları oynamış kişiler grafiklere sabredemeyebilir diye öyle söyledim yoksa ben oynarım o kadar kötü değil ancak herkes böyle düşünmez.

Tamamdır 4'e kadar herhalde okurum hikayeyi sonrasını oynarım teşekkürler.
Rica ederim.

1-2 sadece grafik anlamında kötü. Zamanına göre mükemmel oyunlar orası ayrı. 3'e gelirsek zamanımızdaki oyunları oynamış kişiler grafiklere sabredemeyebilir diye öyle söyledim yoksa ben oynarım o kadar kötü değil ancak herkes böyle düşünmez.

Rica ederim.

2. oyun zamanına göre mükemmel mi? :D

Son düzenleyen: Moderatör:
2. oyun zamanına göre mükemmel mi?
DMC 2, 2003 yılında çıktı o zamanlar oyun piyasasında atari ve 2D tarzı takılan firmalar bile vardı. Kendi türündeki çoğu oyuna göre daha iyi bir oyun. Sadece hikayesi daha iyi olabilirdi o kadar.

Son düzenleme:
DMC 2, 2003 yılında çıktı o zamanlar oyun piyasasında atari ve 2D tarzı takılan firmalar bile vardı. Kendi türündeki çoğu oyuna göre daha iyi bir oyun. Sadece hikayesi daha iyi olabilirdi o kadar.
Oynanış çöp, görsellik çöp, hikâye çöp. DMC 1 konusunda katılabilirim fakat 2.oyun dönemi için bile kötü.

Yeni konular

Geri
Yukarı