Devlet Bahçeli: Netflix artık haddini aşmıştır

Adam gayet doğru söylüyor. Bunlar sadece dinî değil ahlaki kurallara aykırı. Dünyanın neresinde olursanız olun, bunlar ahlaksızlıktır. İstediğinizi söyleyin. Adam çok doğru demiş. Ben Netflix açıp anime izlemek istediğimde çıplak bir kadın fotoğrafı görmek zorunda değilim.
Çocuk modunda izleyin. İzleyeceğiniz şey çocuk modunda yoksa uygunsuz bir şey içeriyordur. O animeyi de izlemeyin o zaman.

Sence neden bu siyasetçilere tepkiliyiz 'halk' olarak bir düşündünmü neden bu kinimiz tahammülsüzlüğümüz?
Birincisi sen halkin tamami değilsin, ikincisi kin ve tahammülsüzlük genelde kişisel problemlere dayalıdır, son olarak evet düşünüyorum. Halk olarak tahammülsüzüz diyorsun ama halkın çoğunluğu hala o bloğa oy veriyor. Ayrıca oylama yapılsa Netflix'i halkın büyük çoğunluğu tasvip etmiyordur, Türk halkının yapısına uymuyor. Mesela 80 milyon nüfus var desek, 40 milyon da erkek var dedek bu 40 milyonun yüzde 90'i her şeyi kendine mübah görür ama karısı kızı için dahi olsa öyle bir platformu ve hayat şeklini tasvip etmez. Yine insanlar siyasilerin tutumundan rahatsiz olur ama her basa gecen ayni tutumu sergiler. Bütün bu insanlar aynı kapta aynı hamurdan yoğurulurken ayni anda hem şikayet eden hem de sikayet edilen olunmasina şaşmamak lazım. Aynı şeyi tekrarlıyorum özgürlük ben ona sahip olacam demekle sahip olunacak bir şey değil, herkes birbirine bu imkani tanirsa toplu halde sahip olunabilecek bir şey. Ayrıca parasını verdiğimiz şey, dilediğimizi yaparız söylemi de yine uçuk bir söylem zira herkes aile bireylerine sahip, bu aile bireyleri ben parasını veriyorum her istediğimi yaparım deyince ne kadar özgürlükçü olunabilir oraya da bakmak lazım.

Bahçeliye hayranlığım yok kendisini ve fikirlerini sevmiyorum zaten. Ama adam burada doğru söylemiş. Siyasetçi olarak bakmayın. Bir insanın bunları söylemesi gerekiyor zaten. S** Life dizisinde açık açık penis gösterildi diye olay olmuştu. Ben şahsen izlemedim diziyi ama bunlar iyice ahlaki sınırı aşıyor. Siyasetle alakası yok.

Anlamak için konuşmanın içersinden bir kelime almayıp önüne arkasına da bakalım diyecektim ama baktım gene hiç bir şey anlamadım!

Bahçeli Netflix'ten girmiş. Tatlı su solculuğundan meyhane devrimcilerinden merdana gibi dönenlerden çıkmış. :) Arada ekonomiye falan bile değinmiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Yakın zamanda Cem Yılmaz MHP'yi mi eleştirdi? Veya Netflix dizisi içersinde MHP'ye gönderme mi vardı?

Yeni konular

Geri
Yukarı