Devre dışı bırakılan Gmail hesabı nasıl aktarılır?

evex

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar öncelikle, benim neredeyse 1 ay önce Gmail hesabım devre dışı bırakıldı. Google politikalarını ihlal ettiğimden dolayı deniliyor ama kanıt vb. herhangi bir şey göstermediler. Ne kadar geri dönüş alma umuduyla onlarca mail atsam da 1 tanesi hariç diğerlerine cevap yazmadılar. O dediğim cevap ise kural ihlali idi. Şimdi asıl sormak istediğim, ben o hesaptan umudumu kestim ama o hesabımı genelde kullandığım için neredeyse bir sürü hesap vb. şey o hesaptaydı. Birkaçını değiştirdim ama çoğu hala duruyor. Epic Games, NVIDIA GeForce Experience tarzı hesaplarımı değiştiremiyorum çünkü eski e-postama mail gidiyor ve mail adresimin olmadığını, devre dışı bırakıldığını anlatamadım özellikle Epic Games şirketıne. Şimdi o hesabımdaki bilgileri nasıl baska bir e-posta adresine aktarabilirim? Şimdiden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games ile ilişkilendirdiğin e-posta'nı değiştirmek için e-posta'na gelen ileti ile doğrulaman gerekiyor. Eğer devre dışı bırakıldıysa bu iletiyi alamayacaksın, eğer Epic Games'in bu durumlara karşı bir politikası varsa onu uygularlar, yoksa yapacak bir şey yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı