Diablo 3 alınır mı ?

G2A'den alacaksan aldıktan sonra sana gelecek kodu battle.net'te üye girişi yaptıktan sonra kod aktifleştir butonuna basarak aktif edebilirsin.

Çıkmaması için bir sebep göremiyorum açıkçası, kullanıcı sayısı oldukça yüksek bir oyun sonuçta. Tabi ne zaman çıkar bilemem.

Yarın almayı düşünüyorum hayırlısı olsun umarım keyin gelmeme veya yanlış key gelme gibi hatalarla karşılaşmam büyük sıkıntı olur :kararsız:.

Yaşasan çözülmeyecek bir sıkıntı olmaz ben 1 kere yaşadım ve 2 gün içerisinde sıkıntı halledildi. İşin güzel yanı keyi satan arkadaş işi yokuşa sürüyordu key yanlış falan değildir diye G2A ekip olarak konuya el atıp satıcıyı parayı iade etmezse sistemden ban yiyeceğini ve hesabındaki paranın bloke olacağını belirtti bu sayede param hemen iade edildi. Üstelik G2A Shield'dım da yoktu normalde kullanırım ama ufak alışverişlerde kullanmıyorum.

Yaşasan çözülmeyecek bir sıkıntı olmaz ben 1 kere yaşadım ve 2 gün içerisinde sıkıntı halledildi. İşin güzel yanı keyi satan arkadaş işi yokuşa sürüyordu key yanlış falan değildir diye G2A ekip olarak konuya el atıp satıcıyı parayı iade etmezse sistemden ban yiyeceğini ve hesabındaki paranın bloke olacağını belirtti bu sayede param hemen iade edildi. Üstelik G2A Shield'dım da yoktu normalde kullanırım ama ufak alışverişlerde kullanmıyorum.
Ufak alışveriş dediğiniz kaç TL'lik bir mebla ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı