Diablo 3 alınır mı ?

Eskisi kadar takip edemiyorum maalesef bir update geldiği zaman dengeler değişiyor. En güçlü karakter diye bir terim teknik açıdan pek mümkün değil sonuçta amaç PVP ise karakterin üzerine kuracağın build başka oluyor PVE ise başka oluyor. Bana kalırsa en oynaması en çok hoşuna giden karakteri alıp geliştirmek mantıklı olur. Hepsinin oynanış mekaniği farklı barbarian düşmanı dibinden ayırmaması gerekirken demon hunter mesafesini iyi korumalı.

Ben takım olarak oynanan hemen hemen her oyunda takımın beyni olmayı üstlenirim bunun içinde tank veya support (destek) rolleri biçilmiş kaftan oluyor. Benim şu an için favori karakterim crusader ek paket ile birlikte geliyor hem çok iyi bir tank hemde iyi bir destek.
Baştan başlayınca görevlerin aynısını sürekli tekrardan yapmak gerekli değil mi ? Canınız sıkılmıyor mu ?

Oyunu bir kere tam anlamıyla bitirince adventure mod açılıyor ve bu modda her haritaya her noktaya anında gidebiliyor aynı görevleri yapmanıza gerek kalmıyor zaten oyun bu modla başlıyor bu modu açtığınız zaman yüksek seviye riftlere katılıyorsunuz. Adventure mod oyunun asıl başladığı nokta yani ayrıca oyunda craft sistemi mevcut ve karakterler arası paylaşılıyor örneğin bir karakterinizde sahip olduğunuz demirciyi son seviyeye getirdiğinizde yeni açtığınız başka bir karakterde de son seviye oluyor.

Ama şöyle bir şey var mesela ben bir karakter açtım ilk aldığımda ve onda son seviye oldum her yeri yaptım ve çok değerli itemler düştü bana ama yeni sezon yeni itemler geldi ve dolayısıyla yeni karakter açmak gerekti. Şimdi o güzel itemler boşa mı gidecek yeni açtığım karakterde mi ilerleyeceğim hep ? O eski karakterde ki itemi yeni karaktere geçirebiliyor muyuz ?

Sezon karakterlerinde kazandığın yaptığın her şey o sezonda kalıyor öyle olmasa mantıklı olmazdı zaten. Çünkü hem 3. sezonun özel itemlarını hem 4. sezonun özel itemlarını tek bir karakterde toplamış olurdun ki bu da saçma sezon aralıkları kısa olmadığı için yeniden başlamak çok canını sıkmıyor gerçi.

Sezon karakterlerinde kazandığın yaptığın her şey o sezonda kalıyor öyle olmasa mantıklı olmazdı zaten. Çünkü hem 3. sezonun özel itemlarını hem 4. sezonun özel itemlarını tek bir karakterde toplamış olurdun ki bu da saçma sezon aralıkları kısa olmadığı için yeniden başlamak çok canını sıkmıyor gerçi.
Her halükarda alın diyorsunuz yani, verdiğim paranın hakkını vereceğini düşünüyorsunuz ?

Sana herhangi bir oyunu al yada alma diyemem sonuçta senin tanımıyorum zevklerin ve bir oyundan beklentilerin nedir bilmiyorum. Elimden geldiğince oyunu açıkladım bunlar sana yetiyorsa aldığında pişman olmazsın ama yetmiyorsa veya emin değilsen oyunla ilgili videoları izle derim. Ben oyunu 1 sene önce satın aldım benim ve grubumun hack and slash ve RPG açlığı çektiği bir dönemdi ve bizi yeterince beslemeyi başardı. Sezon 5 çıktığında kolları sıvayıp oyuna tekrar zaman ayırabiliriz. Onun dışında para vermeden gerçekten keyifli bir hack and slash denemek istersen Path Of Exile'ı dene derim özellikle yeni Diablo'yu beğenmeyip eskileri özleyenler için birebir.

Ben de şöyle sorayım, ileride almayı planladığım bir oyun ama ne zaman, Diablo 3 mü, Diablo 3 Reaper of Souls mu?

Sana herhangi bir oyunu al yada alma diyemem sonuçta senin tanımıyorum zevklerin ve bir oyundan beklentilerin nedir bilmiyorum. Elimden geldiğince oyunu açıkladım bunlar sana yetiyorsa aldığında pişman olmazsın ama yetmiyorsa veya emin değilsen oyunla ilgili videoları izle derim. Ben oyunu 1 sene önce satın aldım benim ve grubumun hack and slash ve RPG açlığı çektiği bir dönemdi ve bizi yeterince beslemeyi başardı. Sezon 5 çıktığında kolları sıvayıp oyuna tekrar zaman ayırabiliriz. Onun dışında para vermeden gerçekten keyifli bir hack and slash denemek istersen Path Of Exile'ı dene derim özellikle yeni Diablo'yu beğenmeyip eskileri özleyenler için birebir.
Oyunu alayım ben, bende seviyorum bu tür oyunları hep daha iyi olmak isterim. Götürür bu oyun beni. Digital almayı istiyorum kendi sitesinden alabiliyor muyuz ?

Oyunu alayım ben, bende seviyorum bu tür oyunları hep daha iyi olmak isterim. Götürür bu oyun beni. Digital almayı istiyorum kendi sitesinden alabiliyor muyuz ?

Battle.net'e üye olduktan sonra Steam benzeri programını indirip oradan satın alabilirsin ama Euro olarak ödemeni ister ben G2A'den satın aldım hem oyunu hem ek paketi 110 TL civarı bir şey tutmuştu ikisi.

Ben de şöyle sorayım, ileride almayı planladığım bir oyun ama ne zaman, Diablo 3 mü, Diablo 3 Reaper of Souls mu?

Diablo 3 Reaper Of Souls tek başına bir oyun değil bir eklenti paketi. Önce Diablo 3'ü daha sonra Diablo 3 Reaper Of Souls'u almalısınız. Ek paket şart değil tabi ama ek paketi satın almayacaksanız Diablo 3'de satın almanıza gerek yok pek bir anlamı kalmıyor çünkü önceki mesajlarımda da belirttiğim gibi asıl oyunu başladığı adventure modu ek paketi satın alırsanız açılıyor.

Bu kadar merak ve istek olduğunu bilseydim bir inceleme yazardım ki kısa da olsa yazmış kadar oldum sanırım. :)

Battle.net'e üye olduktan sonra Steam benzeri programını indirip oradan satın alabilirsin ama Euro olarak ödemeni ister ben G2A'den satın aldım hem oyunu hem ek paketi 110 TL civarı bir şey tutmuştu ikisi.

Diablo 3 Reaper Of Souls tek başına bir oyun değil bir eklenti paketi. Önce Diablo 3'ü daha sonra Diablo 3 Reaper Of Souls'u almalısınız. Ek paket şart değil tabi ama ek paketi satın almayacaksanız Diablo 3'de satın almanıza gerek yok pek bir anlamı kalmıyor çünkü önceki mesajlarımda da belirttiğim gibi asıl oyunu başladığı adventure modu ek paketi satın alırsanız açılıyor.

Bu kadar merak ve istek olduğunu bilseydim bir inceleme yazardım ki kısa da olsa yazmış kadar oldum sanırım. :)
Aynen daha sormak istediğim şeyler var, oyun hakkı'nda merak ettiğim ve item konusunda merak ettiğim şeyler daha var. Tabii ki aklıma gelmeyenlerde var yani :). Oyunu almaya çalışayım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı