Diablo 3 alınır mı ?

5-10 TL ye kadar kullanmıyorum yani 3 dolar oyuna için birde 3 dolar shield vermek pek mantıklı değil ama 30 TL'nin üstündeki alışverişlerde kesinlikle kullanılmalı. Bunu dememin sebebi shield olmadan size yardımcı olmadıklarında değil daha öncede dediğim gibi shieldım olmadığı halde hızlı ve net bir şekilde yardımcı oldular. 60-70 TL'ye oyun alıyorsan 3-4 lira shield için vermek çokta sıkıntı yaratmamalı.

5-10 TL ye kadar kullanmıyorum yani 3 dolar oyuna için birde 3 dolar shield vermek pek mantıklı değil ama 30 TL'nin üstündeki alışverişlerde kesinlikle kullanılmalı. Bunu dememin sebebi shield olmadan size yardımcı olmadıklarında değil daha öncede dediğim gibi shieldım olmadığı halde hızlı ve net bir şekilde yardımcı oldular. 60-70 TL'ye oyun alıyorsan 3-4 lira shield için vermek çokta sıkıntı yaratmamalı.
Peki shield olunca ne gibi bir artısı oluyor ?

Açıkçası kesin olarak söyleyemem çünkü shield kullandığım zaman herhangi bir şekilde sorun yaşamadım. Ama dediğim gibi shield yokken zaten güzel bir şekilde yardımcı oldular ve 2 gün sürdü eğer shield olsaydı sorunun çözülmesi belki 15 dk sürerdi. Başıma gelmediği için kesin bir artısını sayamam ama 60 TL'ye oyun alıyorsan bir 5 TL ekstradan vermek çok da üzmez insanı.

Açıkçası kesin olarak söyleyemem çünkü shield kullandığım zaman herhangi bir şekilde sorun yaşamadım. Ama dediğim gibi shield yokken zaten güzel bir şekilde yardımcı oldular ve 2 gün sürdü eğer shield olsaydı sorunun çözülmesi belki 15 dk sürerdi. Başıma gelmediği için kesin bir artısını sayamam ama 60 TL'ye oyun alıyorsan bir 5 TL ekstradan vermek çok da üzmez insanı.
Sizce bu oyun kaç yıl daha gider ?

Son düzenleme:
Blizzard oyunlarını uzun süre hayatta tutmasıyla ünlü bir firma. Eğer Blizzard oyunu yeni ek paketlerle yeni sezonlarla updatelerle beslemeye devam ederse oyun uzun yıllar hayatta kalmayı başaracaktır. Elbette oyuncu sayısı bir noktadan sonra düşmeye başlayacak ama zaten 4 kişilik bir arkadaş grubu bu oyuna sahip ise başka birini aramayacaklardır. Ayrıca bu birazda oyuncuya bağlı çabuk sıkılan kısa sürede değişiklik isteyen bir oyuncu elbet sıkılacaktır.

Örnek olarak ben ve grubum oyunu ilk satın aldığımızda çok fazla oynarken 3-4 ay sonunda oynama süremiz azalmaya ve belli bir süre sonra tek tük girmeye başladık. Bunun sebebi oyun her ne kadar iyi de olsa ister istemez kendini tekrar etmesinden kaynaklanıyor ve dediğim gibi oyunun yapabileceği bir şey pek yok bu konuda. Artık yeni sezonlar geldiği zaman tekrar bu oyun için toplanıyoruz sezon 4 geleli uzun bir süre olmadı ve karakterlerimizi oluşturup sadece sezon 4 için özel olan itemları ve görevleri yapmaya çalıştık ve bitirdik artık sezon 5 geldiğinde yada yeni bir ek paket çıktığında tekrar yoğunluk verebiliriz ama ondan önce Diablo 3 için fazla vaktimizi harcamamıza gerek yok.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı