Din hocası özel hayatıma karışabilir mi?

@HD4450 o da öyle derse müdürle görüş ama bir sorun çıkartacaklarını sanmıyorum. Bu kadar da kafana takma, illa ki baban öğrenecek zaten bir süre sonra.

Arkadaşlarımla birbirimize lakap takıyoruz bende ateist olduğum için bana ateist diyorlar. Din hocasıda gelmiş beni çağırdı sınav okumak için sonra bir şey diyeceğim dedi. Bende önemli bir şey diyecek sanıp geldim yanına. Dediki ailen biliyor mu? Falan diye, babam bilmiyor dedim. Arayacağım ailenle konuşacağım diye tutturdu. Sinirden elim ayağım titriyor. Daha annem karışmıyor buna o nasıl karışabiliyor kime şikayet edebilirim okulda o hocayı? Eğer ailemle aram daha çok bozulursa edebileceğim her yere şikayet edeceğim.

Karışmamalı onu ilgilendirmez okul yönetimine şikayet et bu yaptığının yanlış olduğunu söyle.

Karışmamalı onu ilgilendirmez okul yönetimine şikayet et bu yaptığının yanlış olduğunu söyle.

Eğer yaparsa bende gidip dilekçe yazıp şikayet edeceğim müdüre. Hayır bir suçumda yok ne dine küfür ediyorum dalga geçmiyorum hakaret yok derste arkada duruyorum orada kimseyle konuşmuyorum.
Arkadaşlarına anlatmana diyorum. İnancın öyle ise neden anlatıyorsun ki?

Soruyorlar söylüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı