Direksiyon sınavı zor mu?

Merhaba hocam, bu sene başında ehliyetimi çikarttım size söyle kısacası bahsedeyim.

Dersler ortalama 1-1.5 saat sürüyor toplam 7 gün yapiliyor ortalama.
Park sorununu dert etmeyin çünkü çoğu kurs hocaları kursiyerlerin daha rahat park etmesi için yoldaki kaldırım taşı agaçlari kullaniyor ve arabadaki bazi noktalari bunlar ise park etmenizi kolaylaştirıyor rğer hocanız böyle bir şey yaparsa asla unutmayın.
Ve güzergah sabitdir o güzergahda sürekli sürceksiniz ortalama 3 tur atarsiniz.
Başka sormak istediğiniz soru varsa sorabilirsiniz.

Merhaba hocam, bu sene başında ehliyetimi çikarttım size söyle kısacası bahsedeyim.

Dersler ortalama 1-1.5 saat sürüyor toplam 7 gün yapiliyor ortalama.
Park sorununu dert etmeyin çünkü çoğu kurs hocaları kursiyerlerin daha rahat park etmesi için yoldaki kaldırım taşı agaçlari kullaniyor ve arabadaki bazi noktalari bunlar ise park etmenizi kolaylaştirıyor rğer hocanız böyle bir şey yaparsa asla unutmayın.
Ve güzergah sabitdir o güzergahda sürekli sürceksiniz ortalama 3 tur atarsiniz.
Başka sormak istediğiniz soru varsa sorabilirsiniz.
İyi akşamlar hocam benim heyecan olursa elim kolum titriyor sınavda komisyon buna takar mı?

Merhaba, yarın direksiyon dersi başlıyor. Araba sürmeye aşina biriyim fakat çok fazla trafikte direksiyon başına geçmedim. Direksiyon dersleri haftada kaç gün oluyor? Bir de her ders kaç dakika? Direksiyon sınavı zor mu? Kime sorsam tekte geçmenin çok zor olduğunu söylüyorlar.
Hocam öncelikle başarılar,hiç stres yapmana gerek yok.Dizel araç veriyorlar genelde kavrama basit oluyor,can sıkmaz.Stop ettirmek sizi zora sokar,stres yaparsınız, dikkat edin.35 dakika süresi ve 3 defa ders hakkınız var diye biliyorum.

İyi akşamlar hocam benim heyecan olursa elim kolum titriyor sınavda komisyon buna takar mı?

Sorun etmezler ama sinyalleri unutma yeter bir de hızlı gitme çok 40 la filan git ama sizin güzergah nasıl bilmiyorum benim sınav alanı 40 la gidiyordum ben hızını yavaş tut bir de sinyal unutma işte

Merhaba, yarın direksiyon dersi başlıyor. Araba sürmeye aşina biriyim fakat çok fazla trafikte direksiyon başına geçmedim. Direksiyon dersleri haftada kaç gün oluyor? Bir de her ders kaç dakika? Direksiyon sınavı zor mu? Kime sorsam tekte geçmenin çok zor olduğunu söylüyorlar.
Kullanmayı biliyorsan tek atarsın. Bende 5 7 arasıydı ders sayısı. Bir buçuk saat sürüyordu tek ders.

Direksiyon sınavinda mesele yokta yazılı sınavda kalanlar kalıyor tavsiyem internette devletin hazırladığı denemeleri sık sıkçöz kendini değerlendir kolaylıkla geçersin.

Yokuş kalkış desteği var mı sor. Eğer varsa biraz daha gaz vermen gerek. Ve arabaya binmeden önce gerçek hayattaki gibi bir bak lastik patlakmı falan diye.

Direksiyon başındayken aklın devamlı sinyallerde olsun. İlk basta park alanindan çıkarken ve bitişte de sinyal vermeyi unutma.

Yeni konular

Geri
Yukarı