Dirseğimin üzerine düştüm, kolumu düz yapamıyorum

Unconscious

Centipat
Yer
İstanbul/Arnavutköy
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar okulda basketbol sahasında çelme nedeniyle geriye doğru zemine sağ dirseğimi vurdum, ve kolumu düz yapamıyorum. Gittik hastaneye kırık, çıkık yok dedi ama gizli olabilir miş sargı yaptılar. Sargı bozuldu çıkarttım ve kolumu düz yapamıyorum. Dirseğim şişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar okulda basketbol sahasında çelme nedeniyle geriye doğru zemine sağ dirseğimi vurdum, ve kolumu düz yapamıyorum. Gittik hastaneye kırık, çıkık yok dedi ama gizli olabilir miş sargı yaptılar. Sargı bozuldu çıkarttım ve kolumu düz yapamıyorum. Dirseğim şişti.
Bende sol dirseğimin üstüne düşmüştüm. Kırık çıkmıştı ve 1 ay alçıya aldılar. Özel hastaneye gitmediyseniz gidebilirsiniz.

Hemen bir devlet hastanesine git, acile bir göster. Aynı şekilde bir yakınıma oldu, kırık çıktı.
Knkam ztn devlet hastanesi acile gittim p.tesi ortapediye git dedi.
Beyler valla sargı cıktı bende anamın cemberiyle alçı gibi yaptım ;D
Kırık çıkık yok dediler film çektim.

Knkam ztn devlet hastanesi acile gittim p.tesi ortapediye git dedi.
Beyler valla sargı cıktı bende anamın cemberiyle alçı gibi yaptım ;D
Kırık çıkık yok dediler film çektim.
Sen şişti ve düz yapamıyorum dedin diye gitmeni önerdim. Yapabileceğimiz en iyi öneri tekrar doktora sorman.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı