Çözüldü Discord hesap devre dışı bırakma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Burak4154

Centipat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Ben bir olay yüzünden Discord hesabımı devre dışı bırakmak istiyorum ama uzun bir süre giremeyebilirim hesabım silinmez değil mi devre dışındayken veya ara sıra girmem lazımı yılda 2-3 kez falan? Saygılar.

Çözüm
Hesabınızı devre dışı bıraktıktan sonra 2 sene boyunca girmezseniz hesabınız tamamen silinir. Ancak bu süre içerisinde istediğiniz zaman hesabınıza girebilir ve tekrar aktif hale getirebilirsiniz.
2 yıl sonra kapanıyor daha doğrusu yanlış bilgi olmasın.

Hesabınızı devre dışı bıraktıktan sonra 2 sene boyunca girmezseniz hesabınız tamamen silinir. Ancak bu süre içerisinde istediğiniz zaman hesabınıza girebilir ve tekrar aktif hale getirebilirsiniz.

Çözüm

Benim hesabım devre dışı bırakıldı arkadaşlarım 2 hafta içinde silinir diyor doğru mu?

Benim hesabım devre dışı bırakıldı arkadaşlarım 2 hafta içinde silinir diyor doğru mu?
Siz devre dışı bıraktıysanız 2 yıl sonra silinir. Eğer discord devre dışı bıraktıysa yakında silinir.

Geri
Yukarı