Discord sunucularında logo satılabilir mi?

Ne alakası var dostum ya? Yok öyle bir kural.

Hocam isterseniz Discord'dan bana şatış yapıyorum yazın raporlayayım deneyelim birlikte.

Screenshot_20220628-140250_Chrome.jpg

• Hiç kimsenin fikri mülkiyetini veya başka haklarını ihlal eden içerikler paylaşmayın.
  • Bir bireyin veya kuruluşun kötü niyetli taklidini koordine etmeyin veya buna katılmayın.
  • Başka bir kullanıcının hesabına, ağına veya sistemine zarar vermeyi veya yetkisiz şekilde erişmeyi amaçlayan faaliyetlerde bulunmayın.
  • Korsanlık yapma, içerik kırma veya çalıntı mallar, korsan içerik veya hesaplar dağıtma ile ilgili içerik dağıtmayın veya bunlara erişim sağlamayın.
  • Önceden yazılı onayımız olmadan hesabınızı lisanslamamayı, satmamayı veya aktarmamayı kabul ediyorsunuz.
  • Yazılımımızın veya hizmetlerimizin hiçbirisini kopyalayamaz, değiştiremez, onlara dayalı türev çalışmalar oluşturamaz, dağıtamaz, satamaz, kiralayamaz veya alt lisansını veremezsiniz.
Gözüme çarpan kurallar bunlar, kendiniz başından sonuna kadar okumanızı tavsiye ederim. Bu kurallara aykırı olan bir ürün satmadığınız sürece sıkıntı olacağını sanmıyorum.
@509401 hocam raporladığınız kişiler ne satıyordu?

• Hiç kimsenin fikri mülkiyetini veya başka haklarını ihlal eden içerikler paylaşmayın.
  • Bir bireyin veya kuruluşun kötü niyetli taklidini koordine etmeyin veya buna katılmayın.
  • Başka bir kullanıcının hesabına, ağına veya sistemine zarar vermeyi veya yetkisiz şekilde erişmeyi amaçlayan faaliyetlerde bulunmayın.
  • Korsanlık yapma, içerik kırma veya çalıntı mallar, korsan içerik veya hesaplar dağıtma ile ilgili içerik dağıtmayın veya bunlara erişim sağlamayın.
  • Önceden yazılı onayımız olmadan hesabınızı lisanslamamayı, satmamayı veya aktarmamayı kabul ediyorsunuz.
  • Yazılımımızın veya hizmetlerimizin hiçbirisini kopyalayamaz, değiştiremez, onlara dayalı türev çalışmalar oluşturamaz, dağıtamaz, satamaz, kiralayamaz veya alt lisansını veremezsiniz.
Gözüme çarpan kurallar bunlar, kendiniz başından sonuna kadar okumanızı tavsiye ederim. Bu kurallara aykırı olan bir ürün satmadığınız sürece sıkıntı olacağını sanmıyorum.
@509401 hocam raporladığınız kişiler ne satıyordu?

Hocam oyun içi item.

2016'dan beri Discord kullanıyorum ve bir sürü sunucuda varım neredeyse hepsinde satış yapılıyor ama bir kişinin bile bu nedenden banlandığını görmedim.

Hocam bana atın sunucu linklerini ben kapattırayım.

Hocam oyun içi item.
"Hiç kimsenin fikri mülkiyetini veya başka haklarını ihlal eden içerikler paylaşmayın." ve "Korsanlık yapma, içerik kırma veya çalıntı mallar, korsan içerik veya hesaplar dağıtma ile ilgili içerik dağıtmayın veya bunlara erişim sağlamayın." kurallarından kaynaklı sorun olduğunu düşünüyorum. Çünkü oyun içi eşyalar oyunun yapımcısına aittir ve yapımcı size izin vermedikçe bunları satamazsınız.

Geri
Yukarı