Discord üzerinden dolandırıldım polise ihbar edebilir miyim?

Discord üzerinden Steam key alacaktım ve bir Discord adresine rastgele girdim ve proflar legitler falan vardı bende güvendim ve Papara üzürinden ödeme yaptım ve attığım gibi scam yedim ve direk her yerden beni banladılar polise ihbar edip dava açabilir miyim?
Açıkçası bir şey yapmanız mümkün değil.

Discord üzerinden Steam key alacaktım ve bir Discord adresine rastgele girdim ve proflar legitler falan vardı bende güvendim ve Papara üzürinden ödeme yaptım ve attığım gibi scam yedim ve direk her yerden beni banladılar polise ihbar edip dava açabilir miyim?
Acamazsin hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
İsteğe bağlı ama, ne kadar dolandırıldınız.

Bazıları açma demiş ama bu bir siber suçtur kesinlikle siber polisine ihbar etmelisin hiç vazgeçme bugün siz yarın biz
Parayı gönderirken açıklama kısmına Steam Key ödemesi tarzı bir şey yazmadıysa bir şey yapması mümkün değil. Dolandırıcılığa girmeyen para aktarımı olarak gözükür.

Geri
Yukarı