Discord üzerinden T.C. kimlik numaram ile tehdit ediliyorum

İki ergenin arasındaki kavgaya karışan, biraz Google kullanmayı bilen ergenin tehditlerinden dolayı oluşan bu konuları daha ne kadar göreceğiz acaba? (Bu cümleyi bir daha kur desen kuramam.)

Google'a girebilen ve azıcık aklı olan herkesin erişebileceği bir şey MERNİS verileri. :D Herkesin erişip kullanabileceği şeyleri kullanıp sizi illegal bir şeyle tehdit eden ergenden başka bir şey değil.

Fakat sorun tek karşı tarafta da değil şu ergence sövüşmeleri senin de bırakman gerekiyor. Yoksa böyle çok korkuturlar seni. :) Aslında korkutmaları da iyi bir şey bir yandan. Düzelirsin belki.

Beni dellendirme filan yazdılar bende engelledim geçtim doğrusu bir şey yapcaklarını sanmıyorum numaramı yayarlarsa değistiririm olur biter 2 tane ergen.

Google'a girebilen ve azıcık aklı olan herkesin erişebileceği bir şey MERNİS verileri. :D Herkesin erişip kullanabileceği şeyleri kullanıp sizi illegal bir şeyle tehdit eden ergenden başka bir şey değil.

Fakat sorun tek karşı tarafta da değil şu ergence sövüşmeleri senin de bırakman gerekiyor. Yoksa böyle çok korkuturlar seni. :) Aslında korkutmaları da iyi bir şey bir yandan. Düzelirsin belki.

Link atsana ya şu MERNİS verilerini falan.

Link atsana ya şu MERNİS verilerini falan.
İllegal olan bir yöntemi herkese açık bir platformda mı anlatayım? :D

Çok zor bir şey değil, hayatında 1 yıl boyunca internet kullanan ve aklı olan herkesin yapabileceği bir şey.

İllegal olan bir yöntemi herkese açık bir platformda mı anlatayım? :D

Çok zor bir şey değil, hayatında 1 yıl boyunca internet kullanan ve aklı olan herkesin yapabileceği bir şey.
Asıl sorun bizim olan erişebiliyor olmamız bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı