Discord üzerinden T.C. kimlik numaram ile tehdit ediliyorum

Asıl sorun bizim ona erişebiliyor olmamız bence.
Devlet yaptığı işlerde biraz ciddi olup zamanında sağlam koruma yapsaydı böyle olmazdı da bu sefer farklı bir yerden patlayacaktı. Teknoloji çağında her yerden bir patlak çıkması muhtemel. En yakın örnek YemekSepeti. :)

Devlet yaptığı işlerde biraz ciddi olup zamanında sağlam koruma yapsaydı böyle olmazdı da bu sefer farklı bir yerden patlayacaktı. Teknoloji çağında her yerden bir patlak çıkması muhtemel. En yakın örnek YemekSepeti. :)
Ha işin içinde devlet mi vardı. Baştan söyleseydin.

Mernis datası olanlar kendini hacker hissediyor :D :D.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

:D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kahkaha attım, size de kahkaha attıran bol olsun :D.

Aklıma direk bu geldi. melanko beat'e sert söz...

Arkadaşlar bir arkadaşım şey dedi o arkandan alışveriş yapar 18 yaşına gelince ödemeye başlarsın filan diye ben dedim bilse bilse tel numaeamı biliyordur öyle bir şey yapamaz dedim yapabilir mi size bir soriyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı