Discord üzerinden tehdit ediliyorum

1 saat yazı cezası aldığım için hiç kimseye cevap veremedim toplu bir şekilde cevap vereyim, siteyi teslim almadım önden ücreti istedi bu davranışından sonra da vereceğini düşünmüyorum bu yüzden ödemeyi de yapmayacağım. Ayrıca siteyi yaptığına dair bir kanıt yok sadece yaptım diyor.

1 saat yazı cezası aldığım için hiç kimseye cevap veremedim toplu bir şekilde cevap vereyim, siteyi teslim almadım önden ücreti istedi bu davranışından sonra da vereceğini düşünmüyorum bu yüzden ödemeyi de yapmayacağım. Ayrıca siteyi yaptığına dair bir kanıt yok sadece yaptım diyor.

Konunun içinde olduğum için izlenmesi gerek yol şu. FTP üzerinden siteyi upload eder site aktif olarak domain üzerinden görüntülenir. Sende istiyorsan Backup alırsın. Ücretini ödersin.
Fakat senin bahsettiğin en baştaki konu çok çok farklı

Konunun içinde olduğum için izlenmesi gerek yol şu. FTP üzerinden siteyi upload eder site aktif olarak domain üzerinden görüntülenir. Sende istiyorsan Backup alırsın. Ücretini ödersin.
Fakat senin bahsettiğin en baştaki konu çok çok farklı.

Bende onu anlatmaya çalışıyorum 2 aydır kurmuyor bende ücreti ödemiyorum.

Bende onu anlatmaya çalışıyorum 2 aydır kurmuyor bende ücreti ödemiyorum.

Tamam işte konu basit. Eğer böyle ise olay, hiçbir şey yapmana gerek yok baktın tacize dönüyor şikayet edersin.

Adama o kadar şey tasarlattıysan ve parasını vermiyorsan sen haksızsındır

Tasarlattığına dair kanıt yokmuş.

Bir kişiye web sitesi yaptırmak istedim 2 aydır kurmadık ve ödemeyi de yapmadım ücreti istiyor. Şimdi nereden nasıl bulduysa ismimi soyismimi telefon numaramı adresimi biliyor. Discord profilimde kayıtlı olan e postaki isim ve soyisimden sorgu attığını düşünüyorum, evime geleceğini söylüyor. Ne yapmam gerek? Discord'a talep attım. Ayrıca Discord nickini ismim ve soyismimi telefon numaram olarak değiştirdi.

Düzenleme: Diğer bilgilerimi bilmiyor diye düşünüyorum sadece Discord'da yazılı olan telefon numaram ve e postada bulunan ismim ve soyismimi biliyor. Bir şekilde bakmış ne yapacağım?
Sözleşmeniz yoksa yasal bir dayanağı yok. Üstüne fatura kesmediği için suçlu olacağından birşey yapamaz. Büyük ihtimal 16 yaşlarında bir çocuktur.

Geri
Yukarı