Discord üzerinden tehdit ediliyorum

Bir kişiye web sitesi yaptırmak istedim 2 aydır kurmadık ve ödemeyi de yapmadım ücreti istiyor. Şimdi nereden nasıl bulduysa ismimi soyismimi telefon numaramı adresimi biliyor. Discord profilimde kayıtlı olan e postaki isim ve soyisimden sorgu attığını düşünüyorum, evime geleceğini söylüyor. Ne yapmam gerek? Discord'a talep attım. Ayrıca Discord nickini ismim ve soyismimi telefon numaram olarak değiştirdi.

Düzenleme: Diğer bilgilerimi bilmiyor diye düşünüyorum sadece Discord'da yazılı olan telefon numaram ve e postada bulunan ismim ve soyismimi biliyor. Bir şekilde bakmış ne yapacağım?

Adınıza İtemsatış hesabı kurar anca

Bir site yapıldı ama yapan kişi bunun ne görselini nede demosunu sunmuyorsa suçlu kendisidir ve olmayan birşeye para istiyor demektir. Ve daha kötüsü para ödemesi icin karşı tarafı tehdit etmektedir.

Web tasarımcısına sesleniyorum, bu arkadaşın evini basmana gerek yok. Basit bir dava ile çözebilirsin. Aranızdaki anlaşmaya dair belge yok ise de ağlamakta özgürsün. Bir dahakine müşterilerinden sözleşmeli kanıt tutmasını öneririm. Emek hırsızı dostumuza gelirsek, evine gelse bile bir şey yapamaz hatta zararlı çıkar.

Hocam gelsin en fazla ne yapabilir ki

Bir kişiye web sitesi yaptırmak istedim 2 aydır kurmadık ve ödemeyi de yapmadım ücreti istiyor. Şimdi nereden nasıl bulduysa ismimi soyismimi telefon numaramı adresimi biliyor. Discord profilimde kayıtlı olan e postaki isim ve soyisimden sorgu attığını düşünüyorum, evime geleceğini söylüyor. Ne yapmam gerek? Discord'a talep attım. Ayrıca Discord nickini ismim ve soyismimi telefon numaram olarak değiştirdi.

Düzenleme: Diğer bilgilerimi bilmiyor diye düşünüyorum sadece Discord'da yazılı olan telefon numaram ve e postada bulunan ismim ve soyismimi biliyor. Bir şekilde bakmış ne yapacağım?
adam kurmadıysa sıkıntı yok ama kurduysa vermediysen haksızsın

Bu ne ki? Çocuğun biri sattığı hesabı destek kısmından geri aldığını, sonrada dava edileceğini anlayınca ne yapması gerektiğini soruyordu. Millet de bir şey yapamaz diyerek rahatlatıyorlardı.
Nerede dolandırıcı var forumdakilerden akıl alıyor. Hileden banlanan çocuk Steam beni haksız banladı, hileyi o gün kullanmamıştım daha önce kullanıyordum. Şimdi arkadaslarima rezil oluyorum, profilimde kocaman 1 VAC yasaklaması yazıyor. Steam beni rezil ediyor nereye şikayet edebilirim diye burda derdini anlatıyor. 🤦

Son düzenleyen: Moderatör:
Nerede dolandırıcı var forumdakilerden akıl alıyor. Hileden banlanan çocuk Steam beni haksız banladı, hileyi o gün kullanmamıştım daha önce kullanıyordum. Şimdi arkadaslarima rezil oluyorum, profilimde kocaman 1 VAC yasaklaması yazıyor. Steam beni rezil ediyor nereye şikayet edebilirim diye burda derdini anlatıyor. 🤦
Çok küçük çocuk dolu forum ya. Google'a nasıl girerim tarzı sorular da cabası.

Geri
Yukarı